Lietuvoje

2019.04.21 09:36

Velykų rytą – nesmagi žinia: medžius sakurų parke išvartė šiukšliavežė

LRT.lt2019.04.21 09:36

Ankstyvą Šv. Velykų rytą vilniečiai ir sostinės svečiai pamatė, kad siuniokota jų mėgstama Vilniaus vieta. Skaitytojas portalui LRT.lt atsiuntė nuotraukų, kuriose matyti nuversta viena iš Vilniaus širdyje esančių sakurų.

Kaip rašė skaitytojas, dar vakar vienas iš japoniškų vyšnių medžių stovėjo puikiai, o šiandien ryte jau buvo nuverstas. Sakurų žiedų jūra Vilniuje pražydo vos prieš porą dienų. 

LRT.lt susisiekus su Lietuvos policijos Komunikacijos skyriaus vedėju Ramūnu Matoniu, jis teigė, kad medžius išvartė šiukšliavežė. Jo teigimu, registruotas technininis eismo įvykis. Apie jį anksti ryte policijai pranešė pats šiukšliavežės vairuotojas. 

Jis informavo, kad vienas medis buvo išverstas, o dar keli apgadinti.

Vilniuje žydinčios sakuros tapo traukos objektu – fotografuotis prie jų skuba ir vilniečiai, ir miesto svečiai. Japoniškomis vyšniomis vadinamos sakuros kartais žydi labai trumpai – kartais vos savaitę, o esant palankiems orams gali žydėti ir dvi. 

 

Populiariausi

Gitanas Nausėda

Lietuvoje

2021.03.03 11:24

Nausėda: šiandien turimomis žiniomis, buvo nepanaudota 75 tūkst. vakcinos dozių

anot premjerės, iš nepanaudotų vakcinos dozių 50 tūkst. ką tik pasiekė šalį, atnaujinta 15.00
Šeškinės poliklinika
6

Lietuvoje

2021.03.03 17:46

Vilniaus vicemerė: STT sulaikė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, Šeškinės poliklinikos vadovus, kelis šių įstaigų darbuotojus

žiniasklaida: sulaikyta apie 17 gydymo įstaigų vadovų, gydytojų, techninių darbuotojų; atnaujinta 21.14
6
Vilniaus oro uosto Covid patikros punktas
COVID-19 TRUMPAI 9