Naujienų srautas

Lietuvoje2015.05.18 11:25

Nuspręsta atnaujinti dingusio lėktuvo paiešką

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.05.18 11:25

Krašto apsaugos ministerija LRT Radijui pranešė, kad nuspręsta atnaujinti šeštadienį dingusio lėktuvo „An–2“ su dviem lietuviais paiešką.

Krašto apsaugos ministerija LRT Radijui pranešė, kad nuspręsta atnaujinti šeštadienį dingusio lėktuvo „An–2“  su dviem lietuviais paiešką.

Sekmadienio vakare paieška Baltijos jūroje buvo nutraukta, atsižvelgus į oro sąlygas ir tai, kad per daugiau nei parą didelėje teritorijoje jokių pėdsakų aptikti nepavyko.

Civilinės aviacijos administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvydas Šumskas sako, kad, net ir atnaujinus paiešką, galimybių rasti lėktuvą labai mažai.

„Na, iš esmės visi sutaria, kad [paieška] tikslinga, jei ieškoma žmonių. Bet per parą atliktas milžiniškas darbas, ir neužfiksuota jokių žymių ženklų vandenyje: nei nuolaužų, nei plausto, nei kokio kito daikto, todėl galutinis rezultatas, aišku, kelia daug klausimų, nes, jei žmonės, pilotai, ir išsigelbėjo iš lėktuvo, [rasti lėktuvą], matyt, galimybių nėra“, – sako Civilinės aviacijos administracijos direktoriaus pavaduotojas A. Šumskas.

Iš Švedijos į Lietuvą skridęs lėktuvas dingo šeštadienį, kai nepavyko užmegzti ryšio. Orlaivį pilotavo du patyrę lietuviai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi