Naujienų srautas

Laisvalaikis2025.01.03 05:30

Aistis Mickevičius ir Ineta Stasiulytė: po Vaigauskų filmo kitas žingsnis – „Eurovizija“

00:00
|
00:00
00:00

Aktorių Inetos Stasiulytės ir Aisčio Mickevičiaus draugystė prieš septynerius metus sukūrė legendinį Džildos ir Oresto Vaigauskų duetą, kuris nuo šiol džiugins ne tik televizijos, bet ir kino mylėtojus. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Vakare su Audrium Giržadu“ aktoriai dalijasi kino aikštelės užkulisiais.  

Filmą sukūrę Aistis Mickevičius ir Ineta Stasiulytė: filmavimai vos nesibaigė liūdnai

Sutampa humoras

A. Mickevičius arba Vaigauskų mylėtojams geriau žinomas kaip Orestas tikina, kad legendinis jo ir I. Stasiulytės duetas yra judviejų kūrybiškumo ir sutampančio humoro pasekmė.

„Žmonės nesuprasdavo, kodėl naudojome žodį „legendarinis“, mums rašydavo: „Tokio žodžio nėra“, lyg tai mes to nežinotume. Tame užkoduotas mūsų humoras (...). Keistas ir fenomenalus dalykas, su Ineta sutampa mūsų kūrybinės mintys, kartais mūsų mintys ir taip sutampa, dėl to mums yra nepaprastai lengva“, – sako A. Mickevičius.

Kitas žingsnis – didžioji „Eurovizijos“ scena

Vaigauskai tikina, jog niekas netikėjo jų užmoju sukurti filmą, todėl kitas jų žingsnis, kaip sako jie – didžioji „Eurovizijos“ scena.

„Mums svarbu, kad mūsų personažai gyventų. Jie yra atskiri žmonės, kurie gyvena savo gyvenimą, todėl jie ne tik veda laidas ar pasirodo socialinėse medijose, bet ir turi koncertinę programą, su kuria pasirodo ir Lietuvoje, ir užsienyje. Gal vieną dieną ir „Eurovizijoje“ pasirodysime“, – tikina Vaigauskai – Ineta ir Aistis.

Filmą kūrė dviese

Aktoriai sako, kad kūrybinės filmo komandos branduolį sudarė tik judviejų duetas, kadangi suprasti jų viziją prodiuseriams buvo sunku.

„Mums sakė, kad buvome drąsūs. Dažniausiai žmonės į kiną ateina pirmiausia su trumpametražiu kinu, mes žengėme pilna koja (...). Mes kreipėmės ne į vieną prodiuserį, nes pagalvojome, kad mums vieniems būtų sunku įgyvendinti savo idėjas, tačiau susidūrėme su dideliu skepsiu.

Tai yra normalu, tie žmonės nežinojo pilno vaizdo, mūsų galvoje filmas jau buvo, mes matėme premjeros dieną“, – teigia jie.

Vaigauskų filmo aikštele tapo saulėta Italija, kurioje nuotykius patyrė ne tik Džilda ir Orestas, bet ir Ineta su Aisčiu.

„Mes filmavomės labai dėkingu laikotarpiu, Italijoje vyko savivaldybių rinkimai, todėl merai buvo labai suinteresuoti parodyti, kad remia kiną ir kultūrą. Dar prieš mums atvykstant laikraščiai rašė, kad bus filmuojamas filmas.

(...). Sykį buvome personaže ir net nepajutome praslinkusio mirties šešėlio. Važiavome serpantinais, Džilda už vairo. Ant posūkio mus dideliu greičiu apsupo vilkikas, vos galėjo baigtis labai blogai“, – pasakoja Ineta ir Aistis.

Viso pokalbio klausykite čia:

Filmą sukūrę Aistis Mickevičius ir Ineta Stasiulytė: filmavimai vos nesibaigė liūdnai
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi