Kultūra

2018.08.10 06:50

„Colours of Bubbles“ Trakų pilyje: neketiname lėtinti tempo

Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt2018.08.10 06:50

Trakų pilis ketvirtadienio vakarą suskambo ryškiausiomis grupės „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro spalvomis. Grupės vokalistas Julijus Aleksovas portalui LRT.lt sako, kad šeštasis koncertas su orkestru – ne mažiau jaudinantis nei pirmasis, o Trakų pilies erdvėje jų albumo „Untold Story“ kūriniai atsiskleis visu savo grožiu.

Į koncertą Trakų pilies kieme susirinko per tūkstantį grupės „Colours of Bubbles“ gerbėjų.

Nors pirmą kartą su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru pasirodė pernai lapkritį, koncertas Trakų pilyje, pasak J. Aleksovo, kelia ne mažiau jaudulio.

„Groti kartu su orkestru buvo sena mūsų svajonė, tad tikrai tenka prisipažinti, kad prieš lapkričio koncertus širdis plakė keliskart greičiau nei įprastai. Tai – šeštasis koncertas su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru. Jau esame, galima sakyti, susigroję, stovime ant scenos tvirčiau, bet tai bus kone didžiausias mūsų solinis koncertas, o ir pati erdvė bus ypatinga.

Senove ir savo didybe dvelkiantys mūrai įpareigos ir pridės papildomo jaudulio. Tačiau neabejojame vakaras bus išties be galo gražus bei įsimintinas“, – mintimis dalijasi „Colours of Bubbles“ vokalistas.   

Paklaustas, kodėl koncertui buvo pasirinkta Trakų pilis, J. Aleksovas sako manantis, kad tai – viena tinkamiausių vietų koncertui su orkestru.

„Trakų pilis yra nuostabi vieta tiek savo grožiu, tiek savo istorija. Tai turbūt viena tinkamiausių erdvių rengti koncertą su orkestru. Toje erdvėje, neabejojame, „Untold Story“ atsiskleis ir suskambės visu savo grožiu“, – kalba J. Aleksovas.

Koncerto aurą kūrė ir albumo „Untold story“ kūrinus ypatingai išpildyti padėjo ne tik Trakų pilies sienos. Dviem kūriniams į sceną drauge su „Colours of Bubbles“ žengė ir atlikeja Jurga.

Neketina nustoti stebinę

Nuo pat koncerto Šv. Kotrynos bažnyčioje pernai lapkritį „Colours of Bubbles“ nenustygsta vietoje. Grupė ne tik rengia grandiozinius koncertus, bet per mažiau nei metus išleido ir albumą „Untold Story“, įrašytą su Šv. Kristoforo orkestru, ir savo dainų remiksų albumą „Gamma“. Visai neseniai klausytojai galėjo išgirsti ir tai, kaip „Colours of Bubbles“ interpretuoja lietuvių atlikėjų „Golden Parazyth“ kūrinį „There‘s No Past“.

J. Aleksovas sako, kad tokioms intensyvioms savo naujų spalvų paieškoms grupę paskatino bendradarbiavimas su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

„Koncertai su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru suteikė mums antrą kvėpavimą judėti pirmyn, o kai pasileidi, kartais sunku būna sustoti. Išėjo tarsi sniego gniūžtės efektas. Vienos idėjos gimdė kitas, visi buvome užsivedę, tad tai turbūt ir detonavo mus.

Tačiau dar tikrai nesijaučiame atsirėmę į lubas. Kol kas visą savo dėmesį telkiame į Trakų bei vasaros koncertus. Rudenį planuojame turą Lietuvoje bei kaimyninėse valstybėse, o 2019 metais išleisti naują albumą. Tikrai neketiname lėtinti tempo“, – pasakoja J. Aleksovas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt