Naujienų srautas

Kultūra2018.07.28 10:09

„Midsummer Vilnius“ vainikavo grupės „Skylė“ ir choro „Ąžuoliukas“ koncertas

LRT.lt 2018.07.28 10:09

Penktadienio vakarą Valdovų rūmų kieme vykusį festivalį „Midsummer Vilnius“ užbaigė magiškas Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ bei choro „Ąžuoliukas“ koncertas.

„Midsummer Vilnius“ uždarymo renginyje žiūrovai išvydo neregėtai gausų būrį profesionalių atlikėjų, kurie kartu kūrė nežemišką muzikos ir vaizdo reiškinį. Koncerto metu muzikantai su choru atliko muzikinę-mitologinę dramą „Dūšelės“ ir keletą gerai žinomų grupės „Skylė“ kūrinių, specialiai dedikuotų Lietuvos valstybės šimtmečio paminėjimui.

„Šią programą vystėme porą metų, tai atsitraukdami, tai grįždami. Kurdami „Dūšeles“ iš karto numatėme vietą chorui, čia jis pilnavertis muzikinės dramos veikėjas, kalbantis pačių dūšelių lūpomis. „Midsummer Vilnius“ festivalio koncerte šalia mūsų įprastinės vokalinės grupės „Baltos sielos“ prisidės „Ąžuoliuko“ choras, kuris kūriniui įlies skaidrumo, gelmės, didingumo bei praplės jo atlikimo galimybes“, – apie koncertą pasakojo Aistė Smilgevičiūtė.

Berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ meno vadovas Vytautas Miškinis džiaugėsi choristų galimybe koncertuoti kartu su grupe „Skylė“.

„Tai viena unikalesnių grupių Lietuvoje, grojančių nestandartinę, išskirtinę muziką. Choras „Ąžuoliukas“ pasirodymo metu nėra tik pritariamasis balsas, choristai yra tarsi grupės dalis, kuri turi ir savo sceninio įvaizdžio detales, suvienysiančias visą reginį ir jo įspūdį. Ši patirtis choristams bus labai įsimintina bei vertinga“, – pasakojo V. Miškinis.

Įspūdingiausios renginio akimirkos – Eimanto Genio nuotraukų galerijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi