Naujienų srautas

Kultūra2018.07.25 12:12

Trečiadienį „LRT OPUS terasoje“ – Fingalick ir „Free Finga & Keanu Blunt“ koncertas

LRT.lt 2018.07.25 12:12

Liepos 25 d., trečiadienį, menų fabriko „Loftas“ „LRT OPUS terasoje“ – dviguba energija. Vienoje scenoje pasirodys Fingalick ir duetas „Free Finga & Keanu Blunt“.

Fingalick jungia šaltą klubo tamsą su trapiu balsu, semdamasis garsų iš trance, repo ir popmuzikos. Naujausias jo leidinys „Ego“ – naujos asmenybės formavimosi procesas, pasakojantis apie izoliaciją, egoizmą ir netektį, kurią išgyvena jaunas Y kartos žmogus. Gyvi Fingalick pasirodymai yra esminė „Ego“ patirties dalis, kuriame kūriniai suskamba naujai, o kiekvienas koncertas prilygsta intensyviam neigiamų emocijų apsivalymui, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Duetas „Free Finga & Keanu Blunt“ – tai naujosios mokyklos repo duo, maišantis naktinių pasivažinėjimų romantiką ir motokroso lenktynių veržlumą. „Max Pain“ – pirmasis bendras jų albumas, kuriame lietuviškų dainų atgarsiai virsta ugnimi, o balsai slysta lediniu autotune. Atakas organizuoja ir būgnais daužo Dominykas Babikas (ba.)

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT OPUS terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Išsamiau apie renginį čia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi