Naujienų srautas

Kultūra2018.04.21 15:52

Omano policija: didžėjus Avicii mirė natūralia mirtimi

ELTA 2018.04.21 15:52

Omano policija mano, kad žinomas švedų didžėjus Avicii, kurio tikrasis vardas – Timas Berglingas, penktadienį šalies sostinėje Maskate mirė natūralia mirtimi. Tai šeštadienį pranešė Švedijos televizijos kanalas SVT, kuris susisiekė su Omano pareigūnais.  

„Mes neįtariame nusikaltimo sudėties. Mes turime visą informaciją, mes žinome, kas atsitiko, bet mes nepasakosime apie tai žiniasklaidai“, – sakė Omano policijos atstovas.

Didžėjus Avicii mirė, eidamas 29-uosius metus. Jis buvo rastas negyvas Maskate penktadienį. Muzikanto mirties priežastys nenurodomos, bet yra žinoma, kad Avicii paskutiniais gyvenimo metais sirgo ūmiu pankreatitu, kurį iš dalies sukėlė nesaikingas alkoholio vartojimas. 2014 metais jam buvo pašalinta tulžies pūslė.

Avicii plačiajai publikai žinomas kompozicijomis „My Feelings for You“, „Seek Bromance“, „Blessed“ ir „Levels“. Žurnalo „Forbes“ duomenimis, 2013 metais jis buvo vienas iš dešimties geriausiai apmokamų pasaulio didžėjų, jo metinės pajamos siekė daugiau kaip 15 milijonų eurų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi