Gyvenimas

2019.06.21 22:21

Amerikietiški blynai namuose: Beata Nicholson pasidalijo paprastu receptu

LRT TELEVIZIJOS laida „Beatos virtuvė“, LRT.lt2019.06.21 22:21

Nėra nieko skaniau, gražiau, įspūdingiau ir daugiau džiaugsmo suteikiančio negu blynai, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Beatos virtuvė“ sako jos vedėja ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson. Ji rekomenduoja savaitgalį neskubėti ir tokiais blynais pasimėgauti namuose.

„Tokie blynai gali pradžiuginti jus kiekvieną šeštadienį ar sekmadienį. Nežinau, ar paprastomis dienomis kas kepa blynus. Šie blynai labai gerai atrodo, yra skanūs, pasipūtę, stori, gražūs. Kalbu iš patirties – labai skanūs net atvėsę“, – teigia B. Nicholson.

Ji sako, kad purių ir storų amerikietiškų blynų išsikepti galima greitai: „Daug ką virtuvėje galima daryti lėtai, žingsnis po žingsnio, po truputėlį, siekiant tobulo rezultato, bet galima suktis ir nukertant kampus, kad greitai pavyktų pasiekti gerą rezultatą. Būtent toks ir bus metodas. Kartais nereikia svarstyklių, galima viską pamatuoti stiklinaitėmis.“

Amerikietiški blynai

Reikės:

2 kiaušinių

2 šaukštų cukraus

1 šaukštelio kepimo miltelių

1 šaukštelio sodos

60 g sviesto

2 stiklinių miltų

2 stiklinių kefyro

pusės stiklinės pieno

druskos

kokosų aliejaus 

uogų padažui:

300 g šilauogių

200 g aviečių

3 šaukštų medaus

Gaminimo būdas – laidos įraše.

Beatos virtuvė 64 laida

Primename, kad vyksta populiariausio „Beatos virtuvės“ torto rinkimai LRT feisbuko paskyroje – čia už labiausiai patikusį kepinį galima atiduoti savo balsą spaudžiant ant jo nuotraukos „patinka“. 

Birželio mėnesį galima balsuoti už rudens, liepą – už žiemos, o rugpjūtį – už pavasario sezono tortus. Sezonų nugalėtojais taps daugiausiai „patinka“ gavę kepinių autoriai. Rugsėjį iš šių trijų bus renkamas geriausias metų tortas. Juo taip pat taps tas, kuris surinks daugiausiai „patinka“. Konkurso dalyvių ir nugalėtojų laukia „Beatos virtuvės“ prizai.

Pradžiuginsime ir balsuojančius už geriausią kepinį. Laimingieji bus išrinkti burtų keliu, jiems atiteks LRT prizai.