Naujienų srautas

Eismas2019.05.06 10:46

Po didžiulės avarijos eismas atnaujinamas Savanorių prospekte (atnaujinta)

LRT.lt 2019.05.06 10:46

Vilniuje, Savanorių pr., 9 val. 58 min. susidūrė 4 automobiliai. BMW susidūrė su SAAB, pastarasis išlėkė iš važiuojamosios kelio dalies ir nuvertė elektros stulpą. „Susiekimo paslaugos“ praneša, kad eismas po truputį normalizuojasi.

Naujausiais duomenis, važiuojamoji kelio dalis Savanorių prospekte važiuojant nuo Kauno link Vilniaus atlaisvinta, eismas po truputį normalizuojasi. Kryptyje važiuojant nuo Vilniaus link Kauno pusės šiuo metu eismas vyksta viena juosta, kitos dvi juostos dar uždarytos.

4, 6, 12, 15 ir 18 maršrutų troleibusai abiem kryptimis vis dar apsisuka Gerosios Vilties žiede, 24 maršruto autobusų eismas atnaujintas ir vyksta kaip įprastai. Taip pat susiformavus spūsčiai Laisvės pr. fiksuojami 2G, 21, 22, 23, 29, 54 maršrutų autobusų ir 16, 18 troleibusų vėlavimai.

Apie 10 val. eismas šioje gatvėje visiškai paralyžiuotas, LRT.lt pranešė Julija Samorokovskaja, Vilniaus apskrities vyr. policijos komisariato atstovė.

Eismas buvo uždarytas abejomis kryptimis, tiek iš miesto, tiek į miestą. Sunku pasakyti, kada eismas vėl bus atidarytas, tačiau visos tarnybos jau iškviestos ir dirba įvykio vietoje, sako policijos atstovė.

SAAB automobilio vairuotojas nukentėjo, jį apžiūri medikai.

Kaip praneša „Susisiekimo paslaugos“, abiem kryptimis laikinai negali pravažiuoti 4, 6, 12, 15 ir 18 maršrutų troleibusai ir 24 maršruto autobusai. Viešasis transportas apsisuka Gerosios Vilties žiede.

„Vairuotojų prašoma būti itin atidžiais ir vadovautis eismo reguliuotojų nurodymais. Esant galimybei rekomenduojama rinktis kitus maršrutus arba įvykio vietą aplenkti“, – rašoma pranešime.

„Susiekimo paslaugos“ pateikė ir rekomendacijas, kaip aplenkti avarijos vietą:

·       Važiuojantiems A1 magistrale nuo Kauno rekomenduojama apvažiuoti eismo įvykį Gariūnų g., o pravažiavusiems nusukimą į Gariūnų g. apsisukti Savanorių pr. ir toliau važiuoti Titnago g. 

·       Važiuojantiems Savanorių pr. nuo miesto centro, eismo įvykį rekomenduojame apvažiuoti Oslo g., o jeigu jau stovima spūstyje, esant galimybei apsisukti ir važiuoti taip pat Oslo g.

Pirminiais duomenimis, Savanorių pr., ties pastatu nr. 212, eismo įvykio metu kliudyta metalinė santvara, kuri nukrito ant važiuojamosios kelio dalies ir užblokavo eismą, praneša įmonė.

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi