Kolekcionavimas – neabejotina nauda žmogui: specifinių daiktų kaupimas padeda realizuoti aistrą
Psichologai sako: kolekcionavimas – viena iš veiklų, galinčių padėti pailsėti po darbo, pamiršti nemalonius įvykius ir galiausiai virsti gyvenimo būdu. Žmonės kolekcionuoja įvairiausius daiktus, kai kas kvapus. Vienos kolekcijos vertingos, kaip investicija, kitos – tiesiog mielos širdžiai. Lietuvoje ši veikla atneša vis neįprastesnių kolekcijų į dienos šviesą.
Viena tokių – delfinų kolekcija. Įvairių formų, medžiagų, paskirties ir dydžių delfinus kaupianti Aušra Šaltenytė dabar gali džiaugtis ne vien spalvingu žinduolio formos rinkiniu, bet ir Lietuvos bei Gineso rekordais.
Daugiau apie neįprastas, bet itin įdomią kolekcijas – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.
Visą kūną išjudinanti ir energingam rytui nuteikianti kovos menų įkvėpta treniruotė
Žvaliam rytui nuteikianti energijos bomba – kovos menus imituojanti „Combat“ treniruotė su „Gym Plius“ sporto trenere Kotryna Gelažnikaite.
Renginius gamtoje organizuojantys Vidugiriai: viską, ką mes darome, vienija žmogiškas santykis
„Taškas žemėlapyje“ keliauja į Asvejos regioninį parką, kur šalia Dubingių, girioje tarp pušų įgyvendinta mūsų šio reportažo herojų svajonė. Tik tai – ne privatus namas ant ežero kranto, ne prabangi uždara vila, o vieta, kurioje auginamos ir skleidžiamos sveikos gyvensenos idėjos. Kokį kelią teko numinti patiems ir kokiais patarimais gali pasidalyti gausybę renginių organizuojantys Jurga ir Mindaugas Vidugiriai – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.
Norintiems sutaupyti ruošiant valgį – patarimai, kaip efektyviai susiplanuoti pirkinių sąrašą ir maisto racioną
Greitas gyvenimo būdas net apsipirkinėjimą gali paversti skubotu ir neracionaliu. Užbėgę į parduotuvę dažnai perkame akimis: užkabina akcijos, prinokę, spalvingi vaisiai arba skaisčiai raudonos mėsos kepsniai. Tokiu atveju perkame produktus dar net nesugalvoję, kokius patiekalus iš jų darysime grįžę į namus, o perteklinis apsirūpinimas produktais gali baigtis kai kurių iš jų atsikratymu šiukšlinėje.
Maisto tinklaraštininkė Viktorija Kordiukova LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ dalijasi patarimais, kaip sutaupyti apsiperkant ir ruošiant maistą.
Ved. Ugnė Siparė.
Kitos nuorodos: