Lietuvoje auga duomenų nutekinimo mastai: anot saugumo eksperto, pirma ir paskutinė gynybos linija – žmonės
Sukčiai telefonu ir internetu yra kiekvieno vartotojo galvos skausmas. Platėjant susisiekimo galimybėms, o internetui tapus kasdieniu informacijos ir pramogų šaltiniu, besikėsinančių į asmeninius duomenis mastai padaugėjo. Su kokiomis duomenų nutekinimo apimtimis susiduria Lietuva? Kaip mūsų valstybė tvarkosi su tokia problema? Kokie duomenų nutekinimo mastai vyrauja kitose šalyse?
Į šiuos klausimus LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ atsakys „Surfshark“ saugumo vadovas Aleksandr Valentij.
Grendlandiją pėsčiomis tyrinėję žygeiviai: buvo sunki, bet įspūdinga kelionė
150 kilometrų per savaitę – tiek Grenlandijos teko išvysti pėsčiomis po ją keliavusiems Evaldui Karaliui ir Renatui Špicui. Žygių entuziastai sako, kad ši kelionė – viena įspūdingiausių gyvenime. Pašnekovai sako, kad Grenlandija nėra paskutinė stotelė. Naujas tikslas – Izraelio dykuma.
Apie didelę sutiktų gyvūnų įvairovę, vietinių gyventojų nusiteikimą, atšiaurios aplinkos mestą iššūkį ir sutiktus estus – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.
Ved. Ignas Krupavičius.
Kitos nuorodos: