Žinios. Vis daugiau žmonių lankosi privačiose gydymo įstaigose: Ligonių kasos primena – jose už vizitus mokėti reikia ne visada

LRT TELEVIZIJA

2021.12.07 16:24

Tęsiantis migracijos krizei, Seimas iki sausio 14-osios vidurnakčio pratęsė nepaprastąją padėtį pasienyje su Baltarusija.

Su prezidentu susitikę sveikatos ekspertai pabrėžė būtinybę skiepyti vaikus. Medikų teigimu, vaikų sergamumas COVID-19 per metus išaugo penkis kartus. Pasak premjerės, jau kitą savaitę gali būti pradėti skiepyti vaikai nuo penkerių metų.

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė sako, kad kaukėmis mokytojus turėtų aprūpinti savivaldybės.

Lietuva vėl grįžo į Kinijos muitinės sistemas. Lietuvos pramonininkų konfederacija teigia, kad šiandien savo krovinius į Kiniją jau išsiuntė 3 įmonės.

Jungtinėms Valstijoms paskelbus, kad šalies pareigūnai nevyks į Pekino žiemos olimpines žaidynes, Kinija sako, kad Amerika brangiai sumokės bei sprendimą vadina sporto politizavimu.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pabrėžia, kad tai ne Kinijos, o Tarptautinio olimpinio komiteto žaidynės, organizuojamos Kinijoje. Ji teigia gavusi Lietuvos vadovų ir pareigūnų patikinimą, kad jie į žaidynes nevyks.

Jungtinių Valstijų ir Rusijos vadovai šiandien rengs virtualų pokalbį, per kurį aptars padėtį Ukrainos pasienyje.

Prezidentas Gitanas Nausėda prezidentūroje apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus.

Ilgai vizito pas gydytoją laukiantys žmonės vis dažniau praveria privačių gydymo įstaigų duris, kur už vizitą tenka ir susimokėti. Ligonių kasos teigia, mokėti už vizitą ne visada reikia, tai išsiaiškinti pacientai turėtų patys dar prieš registruodamiesi pas medikus.

Iš Omane vykusio pasaulio buriavimo čempionato sugrįžo Viktorija Andrulytė. Bronzą iškovojusi buriuotoja džiaugėsi įrodžiusi savo tikrąjį pajėgumą.

Valdas Ivanauskas ir toliau treniruos Lietuvos vyrų futbolo rinktinę.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau