Žinios. Skelbiama, kad Lietuva vėl grįžo į Kinijos muitinės sistemas, tačiau kyla papildomų rūpesčių

LRT TELEVIZIJA

2021.12.07 15:17

Su prezidentu susitikę sveikatos ekspertai pabrėžė būtinybę skiepyti vaikus. Medikų teigimu, vaikų sergamumas COVID-19 per metus išaugo penkis kartus. Pasak premjerės, jau kitą savaitę gali būti pradėti skiepyti vaikai nuo penkerių metų.

Lietuva vėl grįžo į Kinijos muitinės sistemas. Lietuvos pramonininkų konfederacija teigia, kad šiandien savo krovinius į Kiniją jau išsiuntė 3 įmonės.

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė sako, kad kaukėmis mokytojus turėtų aprūpinti savivaldybės.

Jungtinėms Valstijoms paskelbus, kad šalies pareigūnai nevyks į Pekino žiemos olimpines žaidynes, Kinija sako, kad Amerika brangiai sumokės bei sprendimą vadina sporto politizavimu.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pabrėžia, kad tai ne Kinijos, o Tarptautinio olimpinio komiteto žaidynės, organizuojamos Kinijoje. Ji teigia gavusi Lietuvos vadovų ir pareigūnų patikinimą, kad jie į žaidynes nevyks.

Jungtinių Valstijų ir Rusijos vadovai šiandien rengs virtualų pokalbį, per kurį aptars padėtį Ukrainos pasienyje.

Vokietijos socialdemokratai, žalieji ir liberalai pasirašė koalicijos susitarimą.

Planuojama, kad kitąmet COVID-19 viruso bus ieškoma ir miestų nuotekose. Esą tokių tyrimų rezultatai gali padėti anksčiau prognozuoti protrūkį, aptikti naujas viruso mutacijas ir sutaupyti testavimo lėšų.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau