Žinios. Ligoninėse – dėl slidžių kelių traumas patyrusių ir galūnes nušalusių žmonių antplūdis

Gydymo įstaigose – dėl slidžių kelių traumas patyrusių žmonių antplūdis. Vien Šiauliuose pastaruoju metu per dieną sulaukiama bent 25 susižalojusiųjų.

Mokyklose toliau auga COVID-19 atvejų skaičius. Visuomenės sveikatos centro duomenimis, šiuo metu ugdymo įstaigose registruoti 455 aktyvūs koronaviruso protrūkiai, per 1800 užsikrėtimų.

Retėja Valstiečių ir žaliųjų frakcija Seime. Ją palieka partijos pirmininko Ramūno Karbauskio dešiniąją ranka laikyta Seimo narė Agnė Širinskienė. Ji pranešė nuo rytojaus paliekanti ir frakciją Seime ir pačią partiją.

Iki Prancūzijos prezidento rinkimų keturi mėnesiai, bet aistros verda. Ultradešiniųjų pažiūrų kandidatas Ericas Zemmouras net buvo lengvai sužeistas, kai per jo pirmą rinkimų kampanijos mitingą kilo muštynės.

Italijoje nuo šiandien nuo COVID-19 nepasiskiepiję asmenys, išskyrus jau persirgusius, negali patekti į teatrus, kino teatrus ar koncertus.

Dėl pandemijos šiemet atsisakyta iškilmingos Nobelio premijų įteikimo ceremonijos Stokholme, kuri paprastai rengiama gruodžio 10-ąją, premijos steigėjo Alfredo Nobelio mirties dieną.

Austrijoje prisiekė nauja Vyriausybė, kuriai vadovauja buvęs vidaus reikalų ministras Karlas Nehammeris.

Eglę Kauno rotušės aikštėje padegusio asmens prokurorai kol kas neprašys suimti. Įtariamasis šiuo metu yra gydymo įstaigoje, kardomoji priemonė jam nepaskirta, laukiama medikų išvadų.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vadovas Valdemaras Chomičius lankosi Jungtinėse Valstijose. Buvusio legendinio krepšininko tikslas – susitikti su perspektyviausiais už Atlanto augančiais žaidėjais ir pakviesti juos į Lietuvos rinktines.

Orai.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau