Žinios. Širinskienės sprendimo nustebintas Karbauskis sako, kad tai lėmė įtampos su kitais frakcijos nariais

Retėja Valstiečių ir žaliųjų frakcija Seime. Ją palieka partijos pirmininko Ramūno Karbauskio dešiniąją ranka laikyta Seimo narė Agnė Širinskienė. Ji pranešė nuo rytojaus paliekanti ir frakciją Seime ir pačią partiją.

Mokyklose toliau auga COVID-19 atvejų skaičius. Visuomenės sveikatos centro duomenimis, šiuo metu ugdymo įstaigose registruoti 455 aktyvūs koronaviruso protrūkiai, per 1800 užsikrėtimų.

Italijoje nuo šiandien nuo COVID-19 nepasiskiepiję asmenys, išskyrus jau persirgusius, negali patekti į teatrus, kino teatrus ar koncertus.

Eglę Kauno rotušės aikštėje padegusio asmens prokurorai kol kas neprašys suimti. Įtariamasis šiuo metu yra gydymo įstaigoje, kardomoji priemonė jam nepaskirta, laukiama medikų išvadų.

Šeši iš dešimties Lietuvos gyventojų nepritaria, kad į šalies darbo rinką įsilietų daugiau užsieniečių. Tai parodė LRT užsakymu bendrovės „Norstat“ atlikta apklausa.

Per karantiną ištuštėjusiuose globos namuose – vėl eilės. Artimiesiems besibaiminant COVID-19 židinių bei slaugos ligoninėms teikiant neterminuotas paslaugas, laisvos vietos atsiradusios per karantiną, tirpsta akimirksniu.

Lietuvoje bus diegiama energetiniam saugumui ir patikimam šalies perdavimo sistemos darbui būtina energijos kaupinių sistema.

Iki Prancūzijos prezidento rinkimų keturi mėnesiai, bet aistros verda. Ultradešiniųjų pažiūrų kandidatas Ericas Zemmouras net buvo lengvai sužeistas, kai per jo pirmą rinkimų kampanijos mitingą kilo muštynės.

Čekijoje Kalėdinių miestelių uždarymas dėl COVID-19 kelia diskusijas: prekybininkai Vyriausybės sprendimą kritikuoja, o dėl spragos taisyklėse, dalis mugių veikia ir toliau

Orai.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau