25-erių išgirdusi, kad per sena būti modeliu, Viktorija nepasidavė: šiandien jai 37-eri, o jos nuotraukos – garsiausiuose žurnaluose

Vos dvidešimt penkerių manekenė buvo laikoma per sena dirbti o jos vietą užimdavo jaunesnė, dažnai netgi nepilnametė. Apie šitą problemą, grožio pasaulio užkulisius ir jausmą, aplankantį moterį, kai ją vertina ne kaip žmogų, o pirmiausia – kaip daiktą, kuris privalo būti tam tikro ūgio ir svorio, ir, žinoma, amžinai jaunas – Barselonoje kalbėjomės su modeliu Viktorija Baužyte.

„Pagal tam tikrus standartus aš – sena manekenė", – sako Viktorija, kuriai trisdešimt aštuoneri. Bet įvyko tai, ko ji niekada nesitikėjo. Būtent dabar, kai yra šiek tiek vyresnė, prasideda jos kaip modelio aukso amžius. Viktorija sako atvirai – buvo akimirkų, kai modelio karjerą mintyse jau buvo belaidojanti – tampant vyresnei vis mažėjo kvietimų fotografuotis ir žingsniuoti podiumu.

Dabar garsiausiems žurnalams ir prekės ženklams besifotografuojanti lietuvė gyvena stilingame bute Barselonoje su draugu Brianu ir šuniuku Tako. Jaučia harmoniją su kūnu ir mintimis, kiekvieną akimirką stengiasi išnaudoti prasmingai ir kasdien tobulėti. Tačiau laimės Viktorijai reikėjo palaukti. Ir ji ilgai nemanė, kad dalis tos laimės bus modelio darbas – priešingai nei dauguma draugių mokykloje, tapti manekene ji niekada nesvajojo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau