Žinios. Siūloma įpareigoti rezidentus po mokslų atidirbti Lietuvoje

Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariai siūlo rezidentus įpareigoti po mokslų atidirbti Lietuvoje.

Vakcinavimo centruose ir poliklinikose, kuriose skiepijama nuo COVID-19, pastarosiomis dienomis jaučiamas pagyvėjimas, daugiau senjorų ateina pirmosios dozės.

Estijos premjerė paragino kraštutinius dešiniuosius nežlugdyti skiepijimo kampanijos, kai dauguma pacientų reanimacijoje ir dauguma mirštančiųjų yra neskiepyti.

LRT užsakymu rinkos tyrimų bendrovės „Norstat“ atlikta apklausa rodo: vienos nuomonės dėl valstybės paramos per karantiną nėra. bet palankiai ją vertinančių – dešimtadaliu daugiau.

Vidaus reikalų ministerija įregistravo projektą įvesti tiesioginį valdymą Šilalės rajono savivaldybėje, nes savivaldybės taryba per įstatyme nustatytą laiką – du mėnesius – nepaskiria mero pavaduotojo.

Europos Sąjungos energetikos ministrai susirinko į skubias derybas dėl brangstančių dujų, kai išsiskyrė pietinių ir šiaurinių šalių požiūriai.

Australija, priklausoma nuo anglies ir ilgai vengusi pažadų mažinti taršą, vis dėlto paskelbė, kad iki 2050-ųjų pasieks neutralumą klimatui.

Prezidentas susitiko su Kanados lietuvių antropologe, orangutangų tyrinėtoja, profesore Birute Galdikas, šiemet žyminčia savo veiklos 50-metį.

„Krymo aukso“ dirbinių kolekcija turi būti atiduota Ukrainai, nusprendė Nyderlandų teismas ilgai trunkančioje teisinėje sagoje.

Neretam sunkiai vaikštančiam ar judančiam tik neįgaliojo vežimėliu automobilis ypač reikalingas, tačiau tokių vairuotojų Lietuvoje nėra daug.

NBA čempionate įspūdingą pasirodymą surengė Jonas Valančiūnas. Jo komanda džiaugėsi pirmąja pergale šį sezoną.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau