Labas rytas, Lietuva I d. Kokie orai laukia ilgąjį savaitgalį?

Po gyvenimo lūžių – atradimai kūryboje: menininkė atrado savo braižą po skaudžios traumos

Spalvoti paveikslai – ne vaikams. Lėlės – ne žaidimui, o atspindėti realybę. Tokie kaunietės menininkės Agnės Mikalauskienės darbai. Jie ryškūs, atsiradę po ryškių gyvenimo lūžių ir neretai žiūrovams keliantys smalsumą. Pažintis su menininke – reportaže.

Ryto klausimas. Iš kokio graikiško žodžių junginio kilo moliūgo pavadinimas?

Spalio 26-ąją, tai yra šiandien, minima rudeniškiausios daržovės – moliūgo diena. Minėdami ją šiandien paruošėme su tuo susijusi „Kalendoriaus“ žaidimą. Šio ryto klausimas skamba taip: iš kokio graikiško žodžių junginio kilo moliūgo pavadinimas?

Vilniuje atidaryta paroda „Archyvas“, kurioje – daugiau nei 70 skirtingų kartų Lietuvos keramikų darbai

Vilniuje, Šventojo Jono gatvės galerijoje, atidaryta paroda „Archyvas“, kurioje – daugiau nei 70 skirtingų kartų Lietuvos keramikų darbai. Paroda skirta profesionalios keramikos 90-mečiui. Ji siekis ne tik priminti, kaip formavosi šio meno tradicijos Lietuvoje, bet ir atkreipti dėmesį į keramikos, kaip meno šakos, dabartį.

Meteorologas: ilgąjį savaitgalį prognozuojami spaliui ir lapkričiui nebūdingi šilti orai

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ studijoje – meteorologas Silvestras Dikčius. Kokie orai laukia artimiausiomis dienomis?

Socialinių tinklų specialistas nuo informacijos pertekliaus bėga įspūdingus atstumus: kelias Panevėžys-Vilnius – ne riba

Socialinių tinklų specialistas Karolis Rimkus laisvalaikį nusprendė leisti kiek neįprastai – bėga ilgus atstumus tarpmiestiniais maršrutais. Paskutinis bėgimas – iš Panevėžio į Vilnių. Plačiau apie savo pomėgi – pokalbis su Karoliu LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Atsakė į svarbiausius klausimus apie testavimą: kokių taisyklių pataria laikytis specialistai?

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ metas rubrikai, skirtai atsakyti į žiūrovų klausimus apie COVID-19 Studijoje – sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė-Motiejūnienė ir Švietimo bei mokslo ir sporto ministerijos kancleris Julius Lukošius.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau