Labas rytas, Lietuva I d. Lietuvės apelsininiai kūriniai – ant Niujorko podiumo

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ I d.

Ekologiška mada: lietuvės apelsininiai kūriniai – ant Niujorko podiumo
Drabužiai, prieš tai buvę apelsinais. Skamba keistai? Mados technologijų ekspertė Augustė Kaknevičiūtė įsitikinusi, kad tai ne tik kad ne keista, o atvirkščiai – galbūt tai mados industrijos ateitis. Pati Augustė visai neseniai Niujorke, Bruklino mados savaitėje, pristatė savo vien tik iš apelsinų žievelių sukurtų drabužių kolekciją. Ar tokie drabužiai kvepia apelsinais ir kaip iš vaisiausi žievelių pagaminti palaidinę – reportaže.

Rubrikoje „Kalendorius“ vienam žymiausių operos teatrų pasaulyje – 138 gimtadienis: kaip jis vadinasi?
Šiandien vieno žymiausių operų teatrų pasaulyje – 138 gimtadienis. Galbūt padės nuotraukos – kuriam iš šių operų teatrų šiandien sukanka 138 metai ?

Stiprūs vėjai ir lietus gena visus į kino teatrus: ką galime juose išvysti?
Kol lauke dangus pilkas ir siaučia vėjas, pasislėpti ir užsimiršti gali padėti istorijos didžiuosiuose ekranuose. Istorinė „Operacija „O2“, stebuklingas kates paišančio iliustruotojo Luiso Veino gyvenimas ir šarka, pakeitusi vienos šeimos gyvenimą – trys istorijos, apie kurias plačiau sužinosite reportaže.

Per LRT KLASIKĄ – radijo spektaklis „Bedugnė“
Režisierė Giedrė Beinoriūtė apie radijo spektaklį „Bedugnė“.

Psichologas apie emocinio intelekto reikšmę: gerai suprasdami savo ir kitų emocijas turėsime geresnius santykius su aplinkiniais
Psichologas, Žmogaus studijų centro partneris Justinas Burokas apie emocinio intelekto lavinimą.

Prekybininkai apie sugriežtėjusius reikalavimus prekybos vietose: žmonės apsipirko pusei metų į priekį
SAM Visuomenės sveikatos departamento direktorius Audrius Ščeponavičius ir Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė apie sugriežtėjusius reikalavimus prekybos vietose.

Tvarus menas: uteniškė kuria karpinius iš rudeninių lapų
Uteniškės karpinių meistrės rankose atgyja rudeniniai lapai. Išbandžiusi įvairius popieriaus karpymo metodus, tautodailininkė šias technikas pritaikė karpydama medžių lapus. Moteris pripažįsta ir pati nustebusi, kokių kūrinių galima sukurti.

Ved. Ugnė Siparė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau