Labas rytas, Lietuva II d. Prasideda Pasaulio lietuvių bendruomenių forumas: kuo gyvena po pasaulį išsibarstę tautiečiai?

Lietuvių diasporos ryšys su Lietuva

Prasideda Pasaulio lietuvių bendruomenių forumas. Kuo gyvena tautiečiai visame pasaulyje? Apie tai – pokalbyje su Pasaulio lietuvių bendruomenės valdybos pirmininke Dalia Henke.

Ruduo – puikus metas moliūgų sriubai: sušils ne tik kūnas, bet ir siela

Pas daugelius namuose jau pūpso iš sodų ir daržų nuo šalnų išgelbėti moliūgai. Šį rytą LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ siūlo sriubos receptą, nuo kurios sušils ne tik kūnas, bet ir siela.

Proto mankšta laukiantiems Konstitucijos egzamino

Jau tradicija tapęs Konstitucijos egzaminas spalio 25 dieną ir vėl kvies nuotoliniu būdu pasitikrinti, kaip gerai išmanote svarbiausią šalies įstatymą. Tiesa, šiemet laukia ir keletas pokyčių. Pirmą kartą egzaminas vyks neišskiriant neįgaliųjų kaip atskiros grupės piliečių bei bus suteikiama galimybė savo žinias pasitikrinti ir visuose šalies pataisos namuose. Be to, pirmą kartą bus pagerbtas ir apdovanotas geriausiai Konstituciją išmanantis pasaulio lietuvis. Konstitucijos egzaminą laikome spalio 25 dieną 13 valandą.

Vaikams svarbių kompetencijų ugdymas

Kuo svarbus kūrybiškumas ir kaip jį ugdyti? Asociacija „Kūrybinės jungtys“ sukūrė kūrybiškumą ugdančią programą moksleiviams. Apie tai pasakoja asociacijos „Kūrybinės jungtys“ vadovė Milda Laužikaitė ir Vilniaus Senvagės gimnazijos mokytoja Rūta Čėsnienė.

Dėl augintinių – iš Vilniaus į kaimą

Kas turėtų nutikti, kad pakeistumėte namus iš sostinės į kaimą arba atvirkščiai? Šio reportažo herojei - Audronei Mačiulienei nutiko... šunys. Ne vienas ir ne du. Šiandien jų namuose kaime turi penkiolika ir tikina - gyvenimo kokybė dabar daug geresnė. Tad reportaže – susitikimas su Audrone ir būriu jos keturkojų.

Ved. Richardas Jonaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau