Žinios. Naujausia statistika: praėjusią parą nustatyti 3058 nauji COVID-19 atvejai, mirė 28 žmonės

LRT TELEVIZIJA

2021.10.21 14:14

Prasideda Europos Vadovų Taryba. Lyderiai aptars didėjančias energijos kainas ir prieštaringai vertinamą Lenkijos politiką.

Praėjusią parą nustatyti 3058 nauji COVID-19 atvejai, mirė 28 žmonės. Tarp mirusiųjų buvo 21 nepaskiepytas arba paskiepytas tik iš dalies žmogus.

Siekiant išvengti COVID-19 situacijos blogėjimo Lietuvoje, 16 metų ir vyresniems nepaskiepytiems bei nepersirgusiems koronaviruso infekcija gyventojams bus siunčiamos trumposios žinutės apie galimybes pasiskiepyti.

Baltijos šalims pirmaujant ES pagal bendrą dviejų savaičių susirgimų COVID-19 rodiklį, kaimyninės šalys griežtina ribojimus.

Baltarusija, reaguodama į Lietuvos protesto notą dėl sienos pažeidimo, pareiškė, kad baltarusių pasieniečiai pirmadienį valstybės sienos nepažeidė. Anot jų, tai buvo civiliai.

Praėjusią parą pasieniečiai apgręžė 79 neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos bandžiusius patekti migrantus.

Daugiau kaip pusė šalies gyventojų neigiamai vertina valdančiųjų planus nuo 2023 m. įvesti kasmetinį taršos mokestį automobilių savininkams.

Joe Bidenas bando sutarti su savo bendražygiais Kongrese. Demokratai nesutaria dėl trilijoninių prezidento investicijų.

BBC naujienų tarnyba, peržiūrėjusi nutekintus dokumentus, skelbia, kad dalis pasaulio valstybių siekia pakeisti mokslininkų ataskaitą dėl kovos su klimato kaita.

Už LGBT bendruomenei priklausančių asmenų teises kovojanti Rasa Račienė siekia atkreipti Gitano Nausėdos dėmesį į šių asmenų padėtį Lietuvoje. Prezidentas su moterimi susitikti planuoja pirmadienį.

Netektis. Mirė istorikas, aktyvus Lietuvos išeivijos veikėjas, pirmasis Lietuvos ambasadorius Izraelyje Romualdas Jonas Misiūnas.

Šešiasdešimtmetį švenčiantis Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ kviečia į vienintelį vengrų teremino atlikėjos Katicos Illenyi koncertą.

Orai.

Sporto naujienos.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau