Žinios. Praėjusią parą nustatytas 3331 naujas COVID-19 atvejis, mirė 11 žmonių

Graikijoje, pirminiais duomenimis, sulaikytas Ukrainos pilietis Aleksandras Ritkėvičius, kuris buvo ieškomas kaip nuteistasis Sausio 13-osios byloje.

Praėjusią parą nustatytas 3331 naujas COVID-19 atvejis, mirė 11 žmonių. Tai didžiausias naujų atvejų skaičius šiais metais – daugiau fiksuota tik pernai gruodį.

Vilniaus regione dėl koronaviruso gydoma 10 vaikų, vienas iš jų – reanimacijoje, informavo Vilniaus universiteto Santaros klinikos. Jų amžius – nuo 11 mėnesių iki 16 metų.

Svarstoma po Vėlinių ilginti mokinių rudens atostogas, sprendimas dėl to bus paskelbtas šiandien, patvirtino švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

LRT užsakymu bendrovės „Norstat LT“ rugsėjo–spalio mėnesiais atlikta reprezentatyvi apklausa rodo, kad privalomam moksleivių testavimui pritartų kiek daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų.

36 Seimo nariai, priklausantys opozicinėms frakcijoms, dėl galimybių paso kreipėsi į Konstitucinį Teismą. Jo prašoma išaiškinti, ar dokumentas neprieštarauja Konstitucijai bei įstatymams.

Baltarusijos teritorijoje šalia išorinės Europos Sąjungos sienos gali būti apie 6–7 tūkst. migrantų, bet šie skaičiai kinta, sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad glaudūs Lietuvos ir Lenkijos santykiai itin nepalankūs Kremliui.

Maskvoje Talibų vyriausybės delegacija susitinka su 10 valstybių atstovais.

Sirijos sostinėje Damaske per sprogimą žuvo 14 žmonių, dar keletas sužeisti.

Prasidėjo išankstinis balsavimas Trakų ir Kelmės merų rinkimų antrajame ture.

Frankfurte prasidėjo didžiausia pasaulyje knygų mugė.

Artėjant Japonijos imperatoriaus vaikaitės vestuvėms, princesė Mako apie jas pranešė ir protėviams, apsilankiusi imperatoriškoje šventovėje.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau