Žinios. Energetikos ministras žada pataisas, kurios šilumą gaminti leistų iš miško atliekų

Lietuvoje pirmą kartą bus galima pamatyti istorinę Lietuvos ir Lenkijos relikviją – Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstituciją.

Jungtinės Karalystės policija skelbia, kad vakarykštis incidentas, kai buvo nužudytas konservatorių parlamentaras, tiriamas kaip teroristinis.

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 2 700 naujų COVID-19 atvejų, mirė 20 žmonių, iš jų visiškai arba iš dalies nepasiskiepiję buvo 16 asmenų.

Vilniuje, Katedros aikštėje, surengta protesto akcija prieš pandemijos valdymą. Jos organizatorės Astros Astrauskaitės teigimu, šiuo metu galiojantys draudimai priešina žmones ir atima laisvę pasirinkti.

ES didėja spaudimas Lenkijai, kuri praėjusią savaitę atmetė bendrijos teisės viršenybę nacionalinių įstatymų atžvilgiu.

Prancūzija mini teroristų auka tapusio mokytojo Samuelio Paty žūties metines. Pedagogas pernai buvo nukirsdintas čečėnų islamisto.

Energetikos ministras žada pataisas, kurios šilumą gaminti leistų iš miško atliekų. Tai esą bent dešimtadaliu atpigintų biokurą.

Grenlandijos kasybos bendrovė teigia, kad šalies pietvakariuose aptinkami, į mėnulio akmenys panašūs klodai, gali padėti spręsti klimato kaitos problemas.

Sportas.

Orai.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau