Žinios. Už skiepijimą namuose rengiamasi apdovanoti komandas, vakcinavusias daugiausia vyresnių gyventojų

Vyriausybė rytoj svarstys Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymą dėl privalomo kai kurių sektorių darbuotojų skiepijimo nuo COVID-19.

Praėjus daugiau kaip dviem savaitėms po to, kai neturintiems galimybių paso užsivėrė dalis prekybos ir pramogų bei paslaugų vietų, verslininkai jau daro išvadas.

Sveikatos apsaugos ministras teigia, jog rengiamasi apdovanoti komandas, kurioms pavyks paskiepyti daugiausia 75-erių ir vyresnių gyventojų.

Beveik pusdieniui sutrikusi „Facebook“ ir kitų jam priklausančių platformų veikla – didžiausia kompanijos istorijoje nuo 2008-ųjų.

Artėjant šildymo sezonui, ugniagesiai ragina gyventojus pasitikrinti krosnis, išsivalyti dūmtraukius. Taip būtų sumažinta gaisro tikimybė.

Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Kazys Maksvytis pristatė savo asistentus.

Kilus diskusijoms dėl sekmadienį Valstybinio simfoninio orkestro sezono atidaryme turėjusio koncertuoti pianisto iš Rusijos Nikolajaus Luganskio, anksčiau pasirodžiusio ir okupuotoje Ukrainos Donecko teritorijoje, šiandien kultūros ministras Simonas Kairys susitiko su valstybinių koncertinių įstaigų vadovais.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau