Žinios. Vyriausybė svarstys siūlymą dėl privalomo kai kurių sektorių darbuotojų skiepijimo

Vyriausybė rytoj svarstys Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymą dėl privalomo kai kurių sektorių darbuotojų skiepijimo nuo COVID-19.

Praėjus daugiau kaip dviem savaitėms po to, kai neturintiems galimybių paso užsivėrė dalis prekybos ir pramogų bei paslaugų vietų, verslininkai jau daro išvadas.

Beveik pusdieniui sutrikusi „Facebook“ ir kitų jam priklausančių platformų veikla – didžiausia kompanijos istorijoje nuo 2008-ųjų.

Artėjant šildymo sezonui, ugniagesiai ragina gyventojus pasitikrinti krosnis, išsivalyti dūmtraukius. Taip būtų sumažinta gaisro tikimybė.

Kilus diskusijoms dėl sekmadienį Valstybinio simfoninio orkestro sezono atidaryme turėjusio koncertuoti pianisto iš Rusijos Nikolajaus Luganskio, anksčiau pasirodžiusio ir okupuotoje Ukrainos Donecko teritorijoje, šiandien kultūros ministras Simonas Kairys susitiko su valstybinių koncertinių įstaigų vadovais.

Nobelio fizikos premija šiemet paskirta trims mokslininkams: amerikiečiui Syukuro Manabe, vokiečiui Klausui Hasselmannui ir italui Giorgio Parisi.

Seksualinių nusikaltimų tyrimas Prancūzijos katalikų bažnyčioje atskleidė, kad nuo 1950-ųjų iki šių dienų, 216 tūkst. vaikų tapo Prancūzijos dvasininkijos pedofilijos aukomis.

Paryžiuje viešintis JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas susitiko su Prancūzijos užsienio reikalų ministru.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau