Svarbi valanda. EK pripažino migrantų krizę hibridine ataka

COVID-19 situacija Lietuvoje vis prastėja, kodėl kaimyninių valstybių situacija geresnė?

Dėl sparčiai blogėjančios COVID-19 situacijos jau nuo penktadienio uždarose erdvėse kaukes nešioti bus privaloma visiems. Be to, rekomenduojama darbą organizuoti nuotoliu. Kitą savaitę Vyriausybė ketina svarstyti ar palikti galimybę nemokamai testuotis tiems, kurie gali skiepytis.

Užsieniečių registracijos centro vadovas: jei atidarytume vartus, dauguma migrantų negrįžtų

Lietuvoje iš migrantų stovyklų pabėgo 700 žmonių. Sugrąžinti pavyko tik kiek daugiau nei pusantro šimto. Dėl to vidaus reikalų ministerija stiprina stovyklų apsaugą – bus skiriami apsaugos koordinatoriai.

Ušackas apie JAV pasitraukimą iš Afganistano: tai buvo skubėtas sprendimas

Du aukšto rango Jungtinių Valstijų generolai viešai pripažino patarę prezidentui Joe Bidenui visai neišvesti karių iš Afganistano, ir palikti bent pustrečio tūkstančio. Generolų liudijimai prieštarauja prezidento Bideno pareiškimui, kad jis tokių patarimų „negirdėjo“. Amerikos pajėgų pasitraukimą ir chaotišką evakuaciją, kai žuvo 13 amerikiečių karių, svarsto Senato Ginkluotųjų pajėgų komitetas.

Bondiada grįžta

Po pusantrų metų atidėliojimų, pristatoma viena laukiamiausių premjerų. Pasaulį vėl gelbėja Džeimsas Bondas. Filmas „Mirtis palauks“ – ilgiausia iš visų bondiados juostų, kainavusi du šimtus milijonų dolerių. Jubiliejinė, tačiau ir paskutinė daugiau nei 15 metų šį vaidmenį įkūnijusiam Danieliui Kregui. Šį kartą Džeimsas Bondas gelbėja ne tik pasaulį, tačiau ir kino industriją.

Ved. Deividas Jursevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau