(Ne)emigrantai. Gabrielės sėkmė Londone, Karolio vakarėlių autobusas ir Evelinos meilė Šilainių rajonui

Socialinių tinklų žvaigžde tapusi kaunietė Gabrielė: įrodžiau sau ir kitiems, kad Londone lietuviai gali būti ne tik darbininkai

Aštuonerius metus Londone gyvenanti kaunietė Gabrielė iš savęs šiame mieste sukūrė naują pramogų pasaulio asmenybę, kurią socialiniuose tinkluose seka pusantro šimto tūkstančių žmonių. Tikrosios lietuviškos pavardės mergina stengiasi niekur neviešinti, prisistato anglišku slapyvardžiu Gabriella Melrose. Gabrielė neslepia, kad norėdama įsitvirtinti dideliame mieste iš pradžių dirbo nekvalifikuotus darbus, kurie jai nepatiko, tačiau tuo metu nebuvo kitos išeities.

Taksi septynias dienas per savaitę Norvegijoje vairavęs Karolis nusprenė pelno siekti kitaip – įsirengė vakarėliams skirtą autobusą

Karolis neslepia – dėl pinigų Norvegijoje pardavė sielą. Dirbo tiek daug, kad visas gyvenimas virto nesustabdomu lėkimu, kol jame beveik neliko džiaugsmo. Laiko trūko ir sau, ir šeimai. Dabar Karolis stengiasi, kad tai pasikeistų. Jo sumanymas – vakarėliams skirtas autobusas.

Meilė Šilainiams: iš Londono menininkė grįžo tam, kad populiarintų rajoną Kaune

Iš Londono į Lietuvą grįžusi menininkė Evelina Šimkutė nori garsinti Kaune įsikūrusį Šilainių rajoną. Pirmuoju Evelinos projektu tapo Šilainių pakraštyje esantis VIII Kauno fortas, kurį mergina nusprendė prikelti naujam gyvenimui ir pritraukti ten kuo daugiau menu besidominčių žmonių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau