(Ne)emigrantai. Laimės Lietuvoje dėl gaisro netekusi Danguolė ir Andriaus Pojavio klajonės po „Eurovizijos“

Danguolės šeimos laimė Lietuvoje staiga pavirto pelenais – dėl sudegusios sodybos teko emigruoti į Norvegiją

Danguolė Trapavičienė Lietuvoje buvo turtinga ir laiminga. Dabar jai net baisu prisiminus, kaip greitai ta laimė sugriuvo, kaip staiga jos pasiturinti šeima turėjo skaičiuoti kiekvieną centą. Tačiau kaip beskaičiavo, nerado jokio kito sprendimo – tik emigruoti. Pasiėmę paskolą, Danguolė su vyru nusipirko kaimo turizmo sodybą. Pastaroji po nelaimės sudegė iki pamatų. Negana to, įmonė, kurioje dirbo vyras, bankrutavo. 4 vaikų šeimai teko ieškoti išeičių gyvenime ir jų kelias pakrypo į Norvegiją.

„Eurovizijoje“ išgarsėjęs Andrius Pojavis per karantiną neturėjo darbo, bet dabar svajoja vėl dainuoti masėms

Prieš aštuonerius metus Andriaus Pojavio vardas Lietuvoje skambėjo taip dažnai, kaip šiuo metu skamba grupės „The Roop“ pavadinimas. 2013 m. gegužę šis atlikėjas su daina „Something“ atstovavo Lietuvai Malmėje vykusiame „Eurovizijos“ dainų konkurse ir patekęs į finalą užėmė 22 vietą. Pasirodęs vienoje didžiausių pasaulio scenų, netrukus Andrius susikrovė daiktus ir išvyko atgal pas savo šeimą į Milaną, kuriame tuo metu gyveno.

„Euroviziją“ didžiausiu gyvenimo nuotykiu vadinantis dainininkas net vienuolika metų praleido emigracijoje. Gyveno Anglijoje, Airijoje, po to Italijoje, galiausiai Ispanijoje. Per tą laiką su itale žmona Isabella sukūrė šeimą ir susilaukė dviejų dukrų. O prieš pat pasaulį užklupusią pandemiją netikėtai nusprendė, kad užteks klajoti ir metas grįžti į Lietuvą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau