(Ne)emigrantai. Meilę Norvegijos sporto klube radusi Dovainė, skaudi Vilmos koronaviruso istorija ir Dangirūtos meilė Kaunui

Po mokyklos baigimo joniškietė Dovainė studijuoti išvyko į Daniją, vėliau mokslus nusprendė tęsti Norvegijoje. Mergina greitai suprato, kad norėdama gyventi patogiai, turės daug dirbti – rytais tvarkė viešbučio kambarius, vakarais dirbo picerijoje, o naktimis sėsdavo prie knygų. Greta šių pareigų Dovainė nusprendė dar ir sportuoti, visgi šis noras pasirodė lemtingas – sporto klube iš Joniškio kilusi studentė sutiko argentinietį trenerį, su kuriuo netrukus užsimezgė graži draugystė.

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusios Vilmos gyvenimą negrįžtamai pakeitė koronavirusas. Net 11 mėnesių moteris praleido medicinos įstaigose, du kartus buvo atsidūrusi komoje. Per tą laiką nuo viruso mirė Vilmos mama, negana to, be finansinio užnugario ir motiniškos globos namuose liko jos vienturtis sūnus.

Po 17 JAV praleistų metų Dangerūta ir vėl gyvena Lietuvoje. Kadaise moteris darė viską, kad tik pavyktų įsitvirtinti Čikagoje, o dabar verslo konsultavimu užsiima Kaune.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau