Labas rytas, Lietuva II d. Darbo ginčai: kaip elgtis, kai darbdavys prašo darbuotojo išeiti savo noru?

Darbo ginčai: kaip elgtis, kai darbdavys prašo darbuotojo išeiti savo noru? Studijoje advokatė Jurgita Karvelė aptaria darbdavio spaudimą darbuotojui išeiti iš darbo ir kitus su darbo ginčais susijusius scenarijus.

„10 Lietuvos fotografijos istorijų“. Monika Požerskytė – portretų kūrėja bei socialinių fotografijos projektų autorė, įamžinusi garsiausius Lietuvos fotografus. Drauge su MO muziejumi pristatome naują vaizdo pasakojimų ciklą – „10 Lietuvos fotografijos istorijų“. Kiekvieną dieną – vis kita istorija ir kitas fotografas. Trumpai, paprastai ir greitai.

Visus pasakojimus taip pat galėsite rasti portale LRT.lt, o dar daugiau istorijų pamatyti ir išgirsti – MO muziejuje, kur jau atidaryta nauja fotografijos paroda „Permainų šventė“. O šiandien susipažinkime ir išgirskime daugiau apie Moniką Požerskytę. Kuo išskirtinė ši kūrėja?

Būdai išlaikyti šunį sveiką. Studijoje gyvūnų prieglaudos „Lesė“ atstovė Diana Makarovaitė dalinasi patarimais, kaip profilaktiškai palaikyti bendrąją augintinio sveikatą

Tekstiliniuose paveiksluose – gamta ir poezija. Pajūris, miškai ar spalvingos sodo gėlės – tokie vaizdai gimsta Danguolės Banienės rankose iš tekstilės gabalėlių. Kiekviename iš jų menininkė paslepia ir gabalėlį poezijos, o koks rezultatas – kviečiame pasižiūrėti.

Ekskursija: po Kauną su Gerda Liudvinavičiūte. Kauno stilistika ir architektūra galima didžiuotis tarptautiniu mastu, įsitikinusi čia gimusi, augusi ir dabar kurianti juvelyrė Gerda Liudvinavičiūtė. Šiandien su ja pakviesime leistis į ekskursiją po Kauną ir tris pagal juvelyrę būtinas pamatyti laikinosios sostinės vietas.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau