Žinios. Pradedama Palangos oro uosto rekonstrukcija

Vyriausiasis administracinis teismas atmetė Kauno savivaldybės skundą dėl LGBTQ+ eitynių Kaune. Teismas įpareigojo savivaldybę iki vakaro suderinti eitynių maršrutą, nes jos jau planuojamos rytoj.

45 dienas Palangos oro uostas neveiks: bus atnaujinami kilimo ir tūpimo, riedėjimo takai, rekonstruotas peronas, atnaujintos inžinerinės bei apšvietimo sistemos.

Generalinė prokuratūra praneša, kad įtarimai dėl galimo riaušių prie Seimo organizavimo rugpjūčio 10-ąją pareikšti dar 5 asmenims. Iš viso šiame ikiteisminiame tyrime jau 38 įtariamieji.

Vyriausybės, darbdavių ir darbuotojų interesams atstovaujanti Trišalė taryba nesusitarė dėl minimalios mėnesio algos didinimo nuo kitų metų.

Į Kybartų pataisos namus ruošiantis perkelti aštuonis šimtus migrantų, miestelio bendruomenė reiškia abejones dėl savo saugumo ir piktinasi, kad ministerijos, nebuvo informuota iš anksto.

Legendinė švedų popmuzikos grupė „ABBA“ pranešė po beveik keturių dešimtmečių pertraukos išleisianti naują albumą.

Talibanas artimiausiu metu turėtų paskelbti naują vyriausybę, kuriai, pranešama, vadovaus vienas iš grupuotės įkūrėjų mula Abdula Ganis Baradaras.

Praūžusio uragano atneštos rekordinės liūtys ir gatves, metro stotis užtvindę staigūs potvyniai Jungtinių Valstijų šiaurės rytuose nusinešė mažiausiai 45-ias gyvybes.

Vilniui įsitraukus į diplomatinį ginčą su Pekinu, į Lietuvą konsultacijų grįžta šalies ambasadorė Kinijoje Diana Mickevičienė.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau