Žinios. Trišalė taryba nesusitarė dėl MMA: galutinis sprendimas bus priimtas spalį

Sunkiai įsibėgėjusi, Tokijo paralimpines žaidynes Lietuvos golbolo rinktinė baigė skambia pergale. Mažajame finale Valdo Gecevičiaus vadovaujama komanda 10:7 įveikė JAV golbolininkus ir iškovojo bronzos medalius.

Vyriausiasis administracinis teismas atmetė Kauno savivaldybės skundą dėl LGBTQ+ eitynių Kaune. Teismas įpareigojo savivaldybę iki vakaro suderinti eitynių maršrutą, nes jos jau planuojamos rytoj.

Generalinė prokuratūra praneša, kad įtarimai dėl galimo riaušių prie Seimo organizavimo rugpjūčio 10-ąją pareikšti dar 5 asmenims. Iš viso šiame ikiteisminiame tyrime jau 38 įtariamieji.

Vyriausybės, darbdavių ir darbuotojų interesams atstovaujanti Trišalė taryba nesusitarė dėl minimalios mėnesio algos didinimo nuo kitų metų.

Į Kybartų pataisos namus ruošiantis perkelti aštuonis šimtus migrantų, miestelio bendruomenė reiškia abejones dėl savo saugumo ir piktinasi, kad ministerijos, nebuvo informuota iš anksto.

Šiandien pristatyta Vilniuje išskilsiančios Nacionalinės koncertų salės vizija, kurią sukūrė konkursą laimėjusi ispanų architektų studija „Arquivio arkitekts“.

Talibanas artimiausiu metu turėtų paskelbti naują vyriausybę, kuriai, pranešama, vadovaus vienas iš grupuotės įkūrėjų mula Abdula Ganis Baradaras.

Praūžusio uragano atneštos rekordinės liūtys ir gatves, metro stotis užtvindę staigūs potvyniai Jungtinių Valstijų šiaurės rytuose nusinešė mažiausiai 45-ias gyvybes.

Naujosios Zelandijos policija nušovė mažiausiai šešis žmones peiliu Oklando prekybos centre sužalojusį „ekstremistą“.

Liubave, Lietuvos ir Lenkijos pasienyje Šaulių sąjungos iniciatyva iškilo paminklas laisvės kovotojui Juozui Lukšai–Daumantui.

Vilniui įsitraukus į diplomatinį ginčą su Pekinu, į Lietuvą konsultacijų grįžta šalies ambasadorė Kinijoje Diana Mickevičienė.

Legendinė švedų popmuzikos grupė „ABBA“ pranešė po beveik keturių dešimtmečių pertraukos išleisianti naują albumą.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau