Labas rytas, Lietuva II d. Legendinė „ABBA“ grįžta po 40 m.

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ II d.

Legendinė „ABBA“ grįžta po 40 metų: lapkritį pasirodys ir naujasis grupės albumas
LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys apie legendinės grupės „ABBA“ sugrįžimą po 40 m.

„10 Lietuvos fotografijos istorijų“. Visvaldas Morkevičius – įvairiapusiškas jaunosios kartos fotografas
LRT ir MO muziejus pristato naują vaizdo pasakojimų ciklą – „10 Lietuvos fotografijos istorijų“. Kiekvieną dieną supažindiname vis su kita istorija ir kitu fotografu ar fotografe bei jo kūriniais. Trumpai, paprastai ir greitai.

Visus pasakojimus taip pat galėsite rasti portale LRT.lt, o dar daugiau istorijų pamatyti ir išgirsti – MO muziejuje, kur jau nuo rugsėjo 4 dienos bus atidaryta nauja didžioji fotografijos paroda Permainų šventė. Šiandien susipažinkime ir išgirskime daugiau apie Visvaldas Morkevičius. Kuo išskirtinis šis kūrėjas?

Unikalus menininkų palaikymas Panevėžyje: mechaninis Pegasas rengiasi skrydžiui
Panevėžio lėlių vežimo teatras savo veiklos 35-ąjį jubiliejų pažymi unikaliu projektu „Vežimu aplenkiant laiką“. Ant pjedestalo iškeliamas arklys, žirgas. Jis sparnais veržiasi į dar neatrastas kūrybos erdves, įkvėpdamas ir globodamas meno žmones. Medinis Pegasas bus pristatytas jau rytoj, Panevėžio miesto šventėje.

Rytas su muzika.

Kino naujienos: nuo Roy Anderssono filmų ciklo LRT PLIUS kanale iki didžiųjų ekranų premjerų
Penktadienis „Labame ryte“ – kino diena, o šįkart kaip niekad gausu premjerų. Visą rugsėjį LRT PLIUS ir europietiško kino gerbėjų lauks režisieriaus Roy'aus Anderssono filmų ciklas, o didžiuosiuose ekranuose – samdomi žudikai, „Rozos vestuvės“, naujas „Marvel“ superherojus, dvi draugės kuponų karalienės ir karingai nusiteikusi ežiukė Latė.

Socialinių tinklų apžvalga.

Ved. Richardas Jonaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau