Labas rytas, Lietuva I d. Panevėžio lėlių vežimo teatras savo veiklos 35-ąjį jubiliejų pažymi unikaliu projektu „Vežimu aplenkiant laiką“

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ I d.

Unikalus menininkų palaikymas Panevėžyje: mechaninis Pegasas rengiasi skrydžiui
Panevėžio lėlių vežimo teatras savo veiklos 35-ąjį jubiliejų pažymi unikaliu projektu „Vežimu aplenkiant laiką“. Ant pjedestalo iškeliamas arklys, žirgas. Jis sparnais veržiasi į dar neatrastas kūrybos erdves, įkvėpdamas ir globodamas meno žmones. Medinis Pegasas bus pristatytas jau rytoj, Panevėžio miesto šventėje.

Kino naujienos: nuo Roy Anderssono filmų ciklo LRT PLIUS kanale iki didžiųjų ekranų premjerų
Penktadienis „Labame ryte“ – kino diena, o šįkart kaip niekad gausu premjerų. Visą rugsėjį LRT PLIUS ir europietiško kino gerbėjų lauks režisieriaus Roy'aus Anderssono filmų ciklas, o didžiuosiuose ekranuose – samdomi žudikai, „Rozos vestuvės“, naujas „Marvel“ superherojus, dvi draugės kuponų karalienės ir karingai nusiteikusi ežiukė Latė.

Frankas Sinatra – ne tik dainininkas, bet ir aktorius: kuo išsiskirdavo jis filmavimo aikštelėse?
Šią dieną prieš 79-erius metus legendinis atlikėjas Frankas Sinatra pradėjo solinę karjerą. Nors geriau žinome jį kaip muzikantą, Sinatra vaidino ir filmuose. Čia jis buvo žinomas dėl vieno dalyko. Kokio?

Psichologas: darbe jaučiamas nerimas yra gerai, blogai, jei žmogus eina į darbą tik dėl savaitgalių ir atostogų
Psichologas, Žmogaus studijų centro partneris Justinas Burokas apie sugrįžimą į darbą po atostogų ir kaip tai veikia psichinę sveikatą.

Suaktyvėjo telefoniniai sukčiai: prisistatoma valstybinių įstaigų vardu, kalbama rusų kalba
„Tele2“ viešųjų ryšių vadovė Asta Buitkutė ir „Luminor“ sukčiavimo rizikos valdymo vadovas Linas Sadeckas apie telefoninius sukčius ir kaip nuo jų nenukentėti.

Socialiniai tinklai.

Ved. Richardas Jonaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau