Labas rytas, Lietuva I d. Vieniems šventė, kitiems – nepakeliama: sinoptikai įspėja apie didėsiančią kaitrą visoje Lietuvoje

Filosofinius klausimus keliantis Vladimiras Mackevičius atsakymus rasti kviečia savo naujoje parodoje „Con(Temporary) Life“

Kitas LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ pašnekovas mėgsta kelti filosofinius klausimus, tačiau atsakymus rasti kviečia kiekvieną individualiai. Menininkas Vladimiras Mackevičius pajūryje pristato personalinę parodą, kuria siūlo nuoširdžiai pažvelgti į savo ryšį su šiuolaikinėmis technologijomis.

Prasideda gatvės teatro festivalis „Spot“: skatins ne tik žavėtis, bet ir diskutuoti apie tvarų judėjimą ateities mieste

Nenustebkite, jei šį savaitgalį Vilniuje išvysite pastatų sienomis kopiančius, gatvėmis plastiškais judesiais plaukiančius ar su mašinomis kovojančius menininkus. Tai tarptautinis gatvės tetaro festivalis „Spot“ veržiasi žiūrovų link, skatindamas ne tik žavėtis, bet ir diskutuoti apie tvarų judėjimą ateities mieste.

Laukia neįprastai šilta savaitė: temperatūra sieks 33 laipsnių, savaitgalį galimos trumpos bei stiprios liūtys

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ išsamiai apie ateinančios savaitės orus kalbinama LHMT direktoriaus pavaduotoja Vida Ranlienė.

„Euro 2020“ pusfinalius „Wembley“ stebėjęs Ričardas Baltaduonis: atmosfera ir energetika, kurią tikrai verta patirti

„Grįžta namo“ frazė įgauna vis didesnį pagreitį Europos futbolo čempionate. Savo sirgalių akivaizdoje Anglijos rinktinė pagaliau pasiekė tai, ko jiems iki tol niekada nebuvo pavykę padaryti – pateko į Senojo žemyno pirmenybių finalą. Pusfinalyje Garetho Southgate`o auklėtiniai 2:1 per pratęsimą palaužė Danijos futbolininkus. Finale liepos 11 dieną Anglija susikaus su puikia formą demonstruojančia Italijos rinktine. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ savo įspūdžiais dalinasi „Wembley“ stadione pusfinalį stebėjęs LRT Interneto departamento vadovas, futbolo gerbėjas Ričardas Baltaduonis.

Į Tokijo olimpines žaidynes besiruošiantis Deividas Margevičius tikisi nustebinti sirgalius

Tokijo olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovaus ir vyrų plaukimo estafetė. Vienas jos narių Deividas Margevičius pamena didžiulį jaudulį prieš startą Rio de Žaneire, bet dabar jau daug ramiau.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau