Labas rytas, Lietuva II d. Dvarų vasaros mokykla Lietuvoje: sprendžiama kertinė dvarų problema – dialogo palaikymas su dvarininkais

Lietuvos dvarų vasaros mokykla. Suorganizuotas Lietuvoje nematytas projektas – Lietuvos dvarų vasaros stovykla. Pagrindiniai stovyklos tikslai – kelti jaunųjų specialistų kvalifikaciją bei gilinti žinias apie dvarus ir palaikyti nenutrūkstamą ryšį tarp specialisto ir dvaro savininko. Apie tai, kaip gimė idėja, kokia Lietuvos dvarų situacija ir ko galime pasimokyti iš užsienio pavyzdžių pasakojo projekto vadovė dr. Aistė Bimbirytė-Mackevičienė.

Ekskursija Druskininkuose. Jei šią vasarą tyrinėjate Lietuvą ir jos miestelius, kviečiame suklusti. „Ekskursijos“ skiltyje maisto tinklaraštininkė ir kulinarinių knygų autorė Renata Ničajienė pataria, ką aplankyti jos gimtuosiuose Druskininkuose.

Klasikos koncertų salė. Artimiausių muzikinių renginių apžvalga su LRT KLASIKOS vyresniąja redaktore Rasa Murauskaite.

Kalendorius. Grupės „The Beatles“ atstovas Ringo Starras šiandien švenčia 81-ąjį gimtadienį. Ir nors pažįstamas jis grupės gerbėjams kaip būgnininkas, kartais mielai įdainuodavo ir vokalines partijas. Kurioje dainoje galime išgirsti Ringo Starro balsą?

Monmartro menininkai tiesos ieškos teisme. Nesutarimai meno pasaulyje – ne toks jau ir retas reiškinys. Tačiau šį kartą nepasitenkinimo banga kilo Monmartro menininkų bendruomenėje.

Laidą užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga ir konkursai žiūrovams.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau