Žinios. Praėjusią parą pasieniečiai sulaikė 150 neteisėtai atvykusių žmonių: bus prašoma skelbti ekstremaliąją situaciją

Praėjusią parą pasieniečiai sulaikė dar pusantro šimto neteisėtai atvykusių žmonių. Tai didžiausias iki šiol per parą sulaikytų migrantų skaičius.

Šią savaitę, lyginant su ankstesne, paskiepyta daugiau žmonių, tačiau procesas išlieka vangus.

Pasaulio šalys bando užgniaužti plintančią Delta atmainą.

Šiandien į Lietuvą atvyksta Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen. Čia ji susitiks su prezidentu Gitanu Nausėda ir premjere Ingrida Šimonyte.

Privačių bendrovių valdomas būsimųjų pensininkų turtas, per pusmetį išaugęs vidutiniškai dešimtadaliu, perkopė 5 milijardus eurų.

Septyni Lietuvos kariai bei dar du asmenys bus teisiami už 14 tūkst. vienetų maisto Jungtinių Valstijų kariams davinių vagystę.

Kai kuriuose Žemaitijos ir Aukštaitijos rajonuose pasėliams mirkstant vandenyje, Suvalkijos ūkininkai tikisi gero grūdinių ir kitų kultūrų derliaus, nors ir patirta nuostolių, kai kruša išlaužė pupų ir kanapių laukus.

Jungtinės Valstijos skelbia, kad iš pagrindinės, Bagramo karinės bazės Afganistane pasitraukė paskutinieji amerikiečių ir NATO sąjungininkių kariai.

48 Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos absolventams suteiktas pirmasis karininko-leitenanto laipsnis.

Prasidėjo atvirosios architektūros savaitgalis „Open House Vilnius“, per kurį žmonės kviečiami pažinti šiuolaikinės architektūros pastatus.

Rasti prieš devynerius metus pavogti du žymių dailininkų paveikslai.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau