Žinios. EVA: visos bendrijoje patvirtintos vakcinos turėtų apsaugoti nuo plintančių atmainų

Pasaulio sveikatos organizacijai įspėjant apie trečiają kovido bangą Europoje, nuo šiandien Europos Sąjungoje oficialiai įsigalioja Žaliasis pasas, turintis palengvinti keliones.

Europos vaistų agentūra skelbia, kad visos keturios Bendrijoje patvirtintos vakcinos turėtų apsaugoti nuo naujų, po Europą plintančių koronaviruso atmainų, taip pat ir delta atmainos.

Visoje Europos Sąjungoje šiandien įsigalioja naujos taisyklės mažos vertės siuntoms – visos Bendrijos teritoriją pasiekusios siuntos turės būti deklaruojamos ir apmokestinamos pridėtinės vertės mokesčiu.

Raminamųjų ar migdomųjų vaistų vartojimas Lietuvoje auga, todėl keičiama jų gavimo tvarka.

Seimo nariui Mindaugui Puidokui tyrime dėl galimo papirkimo ir prekybos poveikiu suteiktas specialiojo liudytojo statusas.

Lietuvos archyvui grąžinti svarbiausi tarpukario Užsienio reikalų ministerijos dingusiais laikyti dokumentai, atrasti Kanadoje.

Jungtinių Valstijų žiniasklaida skelbia, kad buvusio prezidento Donaldo Trumpo kompanijai ir jos finansų vadovui šiandien turėtų būti pareikšti kaltinimai dėl, kaip manoma, su mokesčiais susijusių nusikaltimų.

Kinijos komunistų partijai minint šimtmetį, šalies prezidentas skelbia, kad Kinija nebus engiama ir nenusileis.

„Swedbank“ atblokavo Druskininkuose esančios sanatorijos „Belorus“ sąskaitas, ir ji po daugiau nei pusmečio pertraukos galės atnaujinti veiklą.

Aukščiausiasis Teismas Ievos Strazdauskaitės nužudymo byloje atmetė nuteistųjų skundus.

Los Andželo teismas atmetė Britney Spears prašymą atimti iš jos tėvo Jameso Spearso globėjo pareigas, pagal kurias vyras gali kontroliuoti atlikėjos verslo ir asmeninius reikalus.

Šiandien princesei Dianai būtų suėję 60 metų. Minint sukaktį, Kensingtono rūmų sode per nedidelę ceremoniją, princai Viljamas ir Haris atidengė motinos statulą.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau