Žinios. Žiniasklaida skelbia: Trumpo organizacijai gresia kaltinimai dėl su mokesčiais susijusių nusikaltimų

Nuo šiandien Europos Sąjungoje oficialiai įsigalioja Žaliasis pasas, turintis palengvinti keliones bendrijoje.

Lietuvos archyvui grąžinti svarbiausi tarpukario Užsienio reikalų ministerijos dingusiais laikyti dokumentai, atrasti Kanadoje.

Minint partizano Juozo Lukšos - Daumanto 100-ąsias gimimo ir 70-ąsias mirties metines, Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejus Marijampolėje surengė minėjimą.

Aukščiausiasis Teismas Ievos Strazdauskaitės nužudymo byloje atmetė nuteistųjų skundus.

Druskininkų savivaldybėje bei Varėnos, Šalčininkų ir Švenčionių rajonuose pasieniečiai sulaikė dar 36 migrantus, neteisėtai kirtusius Baltarusijos-Lietuvos sieną.

Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad bendrovė „City Bee“ neturi atlyginti žalos už mirtiną avariją, kurią neblaivus sukėlė Raimundas Savukynas.

„Swedbank“ atblokavo Druskininkuose esančios sanatorijos „Belorus“ sąskaitas, ir ji po daugiau nei pusmečio pertraukos galės atnaujinti veiklą.

Jungtinių Valstijų žiniasklaida skelbia, kad buvusio prezidento Donaldo Trumpo kompanijai ir jos finansų vadovui šiandien turėtų būti pareikšti kaltinimai dėl, kaip manoma, su mokesčiais susijusių nusikaltimų.

Los Andželo teismas atmetė Britney Spears prašymą atimti iš jos tėvo Jameso Spearso globėjo pareigas, pagal kurias vyras gali kontroliuoti atlikėjos verslo ir asmeninius reikalus.

Minint 60-ąjį velionės princesės Dianos gimtadienį, atidengiama jai skirta skulptūra.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau