Stilius. Už tėvų pamokas dėkinga Ieva Juozapaitytė, savęs ieškojusi Eglė Ridikaitė ir Olitos Dautartaitės gyvenimas

Po daugiau nei 9 mėnesių pertraukos jaunosios kartos sopranas Ieva Barbora Juozapaitytė pasirodė ispaniškos muzikos operetės premjeroje LNOBT. Operos solistei premjera prilygo antrosioms Kalėdoms, o vasarą tikisi, kad ištiks tikras darbymetis. Tačiau net ir užsidarius koncertų salėms Ieva neatitrūko nuo muzikos – su kolegomis, jaunais operos solistais, įkūrė grupę, dalyvavo televizijos projekte ir ruošėsi naujiems vaidmenims.

Jautri ir aukštaitiškai tiesmuka – taip save apibūdina tapytoja Eglė Ridikaitė. Jos gyvenime nestinga keistumų ir netikėtumų. O šiais metais Eglė buvo pripažinta – gavo Nacionalinę meno ir kultūros premiją. Tačiau dar iki tol trejus metus ji buvo užsidariusi – sako ieškojo savęs, o vėliau, tarsi giliai įkvėpusi, grįžo prie kūrybos.

Dauguma tikrai puikiai žino buvusią Šiaulių dramos teatro aktorę Olitą Dautartaitę. Vaidmenų kine ir scenoje Olita sukūrė per 70, o į trečią santuoką įžengė irgi ties skaičiumi 70. Iki šiol pora į vienas kitą kreipiasi „jūs“, o juodu sujungė poezija. Pasakojimas apie tai, kuo gyvena Olita, žavinti ne tik teatro gerbėjus.

Ved. Violeta Baublienė.

Baublienė Violeta
Vedėjas
Juozapaitytė Ieva, Ridikaitė Eglė, Dautartaitė Olita
Pašnekovas
Bytautaitė Lolita
Prodiuseris
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.