Stilius. Kūrybos nuo pervargimo išvaduota Kamilė, netradiciškai kaime įsikūrę Ieva ir Jonas ir Nelės Savičenko gyvenimo sūpynės

Per karantiną netrūko ne tik neigiamų patirčių, bet ir atradimų: prie tokių patirčių būtų galima priskirti ir Kamilės Krasnickaitės istoriją. Kukliai prasidėjusi karjera šiandien pavirto į sėkmę – moteris netrūksta užsakymų. Apie gerą intuiciją, ją per kelerius metus atvedusią į visiškai priešingą sferą – pokalbyje.

Mažai kas tikėjo, kad du „ant asfalto“ išaugę žmonės įsikurs kaime, tačiau politikos mokslus baigusi Ieva ir ekologas Jonas Tumasoniai puikiai susigyveno su gamtos ritmu. Pora, apsigyvenusi kaime, sukūrė ūkį, kuriame sau vietą rado sportinę karjerą baigę žirgai, bitės ir pora naminių gyvūnų. Nuo idėjos iki jos įgyvendinimo prabėgo keletas metų, o sutuoktiniai šiandien juokiasi, kad savo gyvenimo būdu vis dar stebina aplinkinius.

Puiki ir gili aktorė Nelė Savičenko už profesinius nuopelnus buvo apdovanota ne kartą, o režisieriai jai visada turi ką pasiūlyti. Laikas netrukdo Nelei vaidinti, kurti ir ji nepatenka tarp tų, kurie skundžiasi, kad su amžiumi vaidmenų mažėja. Tačiau gyvenimo scena moters nelepino: „buvo visko“, atsidusdama prisimena išgyvenusi mylimojo netektį. O šiemet moteriai teko išgyventi dar vieną sunkų įvykį. Apie gyvenimo sūpynes, blaškančias nuo gero prie blogo – atvirame pokalbyje su aktore.

Ved. Violeta Baublienė.

Baublienė Violeta
Vedėjas
Bytautaitė Lolita
Prodiuseris
Savičenko Nelė, Krasnickaitė Kamilė
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau