Žinios. Vyriausybė patikslino kitų metų biudžetą: pandemijos pasekmėms suvaldyti teks skolintis 5 mlrd. eurų

„Regitroje“ keičiama klientų aptarnavimo tvarka – nuo gegužės 28 d. daugiau asmenų, kuriems reikalingos transporto priemonių registracijos paslaugos, bus aptarnaujami ir be išankstinės registracijos.

Izraelio kariuomenė taikiniams Gazoje sudavė oro ir artilerijos smūgius taip reaguodama į grupuotės „Hamas“ raketų atakas prieš šalies miestus.

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras skelbia, kad paskiepyti gyventojai lauke ir daugeliu atveju viduje gali nebedėvėti kaukių.

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen sveikina Lietuvą, nutarusią Rytų partnerystės šalims padovanoti 200 tūkst. vakcinų nuo COVID-19.

Šiltnamiuose braškes auginantys ūkininkai jau skina uogas ir po savaitės planuoja patį jų nokimą.

Vyriausybė patikslino kitų metų biudžetą. Didėja deficitas, papildomai per 5 milijardus eurų teks skolintis, kaip tikimasi, jau besibaigiančios pandemijos pasekmėms suvaldyti.

Legendinę prezidentinę vilą „Auska“ perėmusi Palangos savivaldybė šiandien kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimo valstybės turto iššvaistymo, pasisavinimo ir sugadinimo.

Kauno miesto savivaldybė nusprendė neatsižvelgti į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendaciją grąžinti pradinukus į nuotolinį mokymą. Jie toliau mokysis mokyklose ir bus testuojami kaupinių metodu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau