Žinios. Prezidentinę vilą „Auska“ atgavusi Palanga kreipėsi į Generalinę prokuratūrą: pastatas nusiaubtas, trūksta svarbių daiktų

Pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti 1125 nauji koronaviruso atvejai. Nuo COVID-19 mirė dar 12 žmonių.

Vyriausybė patikslino kitų metų biudžetą. Didėja deficitas, papildomai per 5 milijardus eurų teks skolintis, kaip tikimasi, jau besibaigiančios pandemijos pasekmėms suvaldyti.

Lietuva padovanos 200 tūkst. vakcinos nuo koronaviruso dozių Rytų partnerystės šalims.

Legendinę prezidentinę vilą „Auska“ perėmusi Palangos savivaldybė šiandien kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimo valstybės turto iššvaistymo, pasisavinimo ir sugadinimo.

Kauno miesto savivaldybė nusprendė neatsižvelgti į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendaciją grąžinti pradinukus į nuotolinį mokymą. Jie toliau mokysis mokyklose ir bus testuojami kaupinių metodu.

Izraelio kariuomenė taikiniams Gazoje sudavė oro ir artilerijos smūgius taip reaguodama į grupuotės „Hamas“ raketų atakas prieš šalies miestus.

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras skelbia, kad paskiepyti gyventojai lauke ir daugeliu atveju viduje gali nebedėvėti kaukių.

Seime – siūlymas šalyje plėsti bankomatų tinklą. Pasak Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Mykolo Majausko, taip bus sudaryta galimybė regionuose gyvenantiems žmonėms lengviau išsigryninti pinigų.

Su oficialiu vizitu Moldovoje viešintis Prezidentas Gitanas Nausėda susitikime su šalies prezidente Maia Sandu pabrėžė, kad Moldova, dar būdama Sovietų Sąjungos sudėtyje, buvo pirmoji šalis, pripažinusi Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą.

Jonavos gyventojai piktinasi sumanymu plečiant poligono teritoriją į ją įtraukti ir Dumsių kopą.

Kaune paminėtos 49-osios Romo Kalantos susideginimo metinės ir Pilietinio pasipriešinimo diena.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau