Žinios. Ekonomikos ir inovacijų ministerija: Galimybių pasą bus galima gauti specialiai sukurtame interneto puslapyje

LRT TELEVIZIJA

2021.05.11 16:14

Ekonomikos ir inovacijų ministerija pranešė, kad galimybių pasą bus galima gauti specialiai sukurtame interneto puslapyje.

Vilniuje įsikūrusi „Northway Biotech“ sako galinti gaminti vakcinų nuo COVID-19 medžiagą. Ekonomikos ir inovacijų ministrė teigia, jau informavusi Europos Komisiją apie tokias galimybes Lietuvoje.

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad patvirtinus EVA, „Pfizer“ ir „BioNTech“ kurta vakcina nuo COVID-19 Lietuvoje galėtų būti skiepijami ir vaikai nuo 12 iki 15 metų, tačiau sprendimą dėl to priimtų tėvai.

Mažiausiai 8 žmonės žuvo per šaudynes Rusijos Kazanės miesto 175-ojoje vidurinėje, 7 iš jų – vaikai.

Izraelis ir organizacijos „Hamas“ valdomas Gazos Ruožas apsikeitė raketų ugnimi.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimui pateikė teisininko, Vilniaus universiteto profesoriaus Vytauto Mizaro kandidatūrą į Konstitucinio Teismo teisėjus.

Naujausia LRT užsakymu atlikta gyventojų apklausa rodo, kad beveik pusė gyventojų Ingridos Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės darbą teigiamai ir neigiamai vertina apylygiai.

Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II-oji atidarė naują parlamentinę sesiją ir pristatė konservatorių vyriausybės popandeminius leidžiamosios valdžios planus.

Dabartinei Vyriausiosios rinkimų komisijos kadencijai einant į pabaigą Seime pateiktas projektas dėl naujos vyriausiosios rinkimų komisijos sudarymo.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau