Žinios. Per šaudynes Rusijos Kazanės miesto mokykloje žuvo mažiausiai 11 žmonių

LRT TELEVIZIJA

2021.05.11 14:00

Mažiausiai 8 žmonės žuvo per šaudynes Rusijos Kazanės miesto 175-ojoje vidurinėje, 7 iš jų – vaikai.

Izraelis ir organizacijos „Hamas“ valdomas Gazos Ruožas apsikeitė raketų ugnimi.

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 1226 nauji užsikrėtimai koronavirusu. Nuo COVID-19 mirė 5 žmonės.

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia: nors beveik kasdien nustatoma per tūkstantį užsikrėtimų, sergamumo COVID-19 situacija šalyje išlieka stabili.

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad patvirtinus EVA, „Pfizer“ ir „BioNTech“ kurta vakcina nuo COVID-19 Lietuvoje galėtų būti skiepijami ir vaikai nuo 12 iki 15 metų, tačiau sprendimą dėl to priimtų tėvai.

Trišalėje taryboje – pirmas žingsnis kitų metų minimalios mėnesio algos dydžio nustatymo link. Premjerė sako, minimali alga kitąmet turėtų didėti, tik kiek konkrečiai, dar pasakyti negali.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimui pateikė teisininko, Vilniaus universiteto profesoriaus Vytauto Mizaro kandidatūrą į Konstitucinio Teismo teisėjus.

Dabartinei Vyriausiosios rinkimų komisijos kadencijai einant į pabaigą Seime pateiktas projektas dėl naujos vyriausiosios rinkimų komisijos sudarymo.

Kaip teigia Energetikos ministerijos ir elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, Latvijos ir Estijos prekybos elektra su trečiosiomis šalimis metodika pažeidžia Lietuvos vartotojų interesus.

Kinijos gyventojų skaičiaus augimas sulėtėjo iki mažiausio tempo per ne vieną dešimtmetį, rodo naujausio surašymo duomenys.

Naujausia LRT užsakymu atlikta gyventojų apklausa rodo, kad beveik pusė gyventojų Ingridos Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės darbą teigiamai ir neigiamai vertina apylygiai.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau