Klauskite daktaro. Alkoholizmas ir širdies ligos, svarbiausias tobulos odos ingredientas bei lengvi pratimai pilvo presui

LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“

Alkoholizmas ir širdies bei kraujagyslių ligos: ilgalaikis alkoholio vartojimas didina kraujospūdį
Karantinas uždarė barus, tačiau statistika rodo, kad išaugo alkoholio pardavimas. Daliai žmonių laikas namuose tapo neatsiejamas nuo alkoholio. Yra manančių, kad alkoholis padeda apsisaugoti nuo virusų ir naikina juos organizme. Realybė ta, kad alkoholis apart priklausomybės ir ją lydinčių ligų suteikti negali. Šį vakarą profesorė Jurgita Plisienė analizuos ką nuoseklus alkoholio vartojimas padaro jums ir jūsų širdžiai.

Mitybos ir išvaizdos koreliacija: B3 vitaminas – tobulos odos ingredientas
Ką jūsų rankos ir veidas sako pasauliui? Ar jis sako, kad jūs esate labai pavargęs? Ar jūsų rankos byloja, kad daug ir sunkiai dirbate, kad net neturite laiko kada savimi pasirūpinti? Realybė tokia: ką dedate į savo vidų – atsispindi ir jūsų odoje. Profesorius Alvydas Unikauskas šio vakaro laidoje ištrins plonytę ribą tarp vidinio ir išorinio grožio ir aptars galingiausią vitaminą jūsų tobulai odai.

Tobulas pilvo presas be didelių pastangų: pratimai nepakylant nuo kėdės
Sportas – sveikata, tačiau ne kiekvienam pavyksta prisiversti judėti. Sveikos gyvensenos mokytojas, sporto treneris Ignas Bakėjus dalinasi pratimais, kuriuos galima atlikti nepakilus nuo kėdės.

Ved. Alvydas Unikauskas, Jurgita Plisienė, Karolina Mondeikaitė-Liepa