Sportas. Orai. Augantys COVID-19 skaičiai Lietuvos futbolo komandose verčia griebtis už galvų (su vertimu į gestų k.)

Kauno „Žalgiris“ pasitinka eilinį išbandymą Eurolygoje. Artėjant reguliariojo sezono pabaigai kiekvienos dvikovos baigtis tampa vis svarbesnė. Penktadienį kauniečiai priims geriausių lygos komandų trejete žengiančią Milano „Olimpią“. Ikisezoniniame Eurolygos turnyre rugsėjį „Žalgiris“ neprilygo varžovams. Tačiau pirmajame varžybų rate Italijoje Milano žaidėjams teko sunkiai kovoti dėl pergalės.

Naujasis Lietuvos futbolo sezonas turėjo prasidėti vasario 27 dieną Vilniaus „Žalgirio“ ir Panevėžio rungtynėmis dėl šalies Supertaurės, A lygos čempionatas – šį penktadienį sostinės klubų derbiu tarp „Žalgirio“ ir „Riterių“. Tačiau augantys COVID-19 skaičiai komandose verčia griebtis už galvų. Dėl teigiamų atvejų iš pradžių teko atšaukti Panevėžio ir Vilniaus „Žalgirio“ dvikovą, Lietuvos futbolo federacija patvirtino, kad Supertaurės savininkai paaiškės balandžio 3-ią dieną.

Šveicarijos Alpės penketui adrenalino mėgėjų tapo proga išplėsti ekstremalaus sporto sąvoką. Didžiausias malonumas puraus sniego ieškotojams – nusileisti dar niekieno nepramintais takais. Tačiau į kalno viršūnę sraigtasparniu pakilę sportininkai nusprendė, kad tai galima padaryti pasitelkus ne vien snieglentes ar slides.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau