Sportas. Orai. Kauno „Žalgiriui“ po pralaimėjimo Madride nebus kada pailsėt

LRT TELEVIZIJA

2021.02.26 21:24

Dėl koronaviruso atvejų Vilniaus „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ futbolo klubuose nukeliamos rytoj turėjusios vykti rungtynės dėl Lietuvos futbolo federacijos supertaurės. Abiejų komandų atstovams prieš rungtynes buvo atlikti privalomi koronaviruso testai, abiejuose klubuose rasta teigiamų tyrimų rezultatų. Komandos atsidūrė saviizoliacijoje, o rungtynės nukeliamos. Apie naują supertaurės rungtynių datą bus pranešta vėliau. O lygiai po savaitės numatyta Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių pradžia. Lygos valdyba situaciją svarstys kitos savaitės pradžioje.

Kova dėl vietos Eurolygos atkrentamosiose varžybose vis aršesnė. Kauno „Žalgiriui“ po pralaimėjimo Madride nebus kada pailsėti. Sekmadienį laukia LKL rungtynės su Klaipėdos „Neptūnu“, o ateinantį antradienį ir penktadienį – dar dvejos Eurolygos rungtynės Kaune.

Po užtrukusios rekonstrukcijos Vilniaus lengvosios atletikos manieže pirmojo oficialaus starto šalies lengvaatlečiai laukė daugiau nei dvejus metus. Tačiau sugrįžimas nenuvylė – sportininkai gerino asmeninius rekordus.