Sportas. Orai. Po triuškinančio pralaimėjimo „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris pasigedo kovingumo

LRT TELEVIZIJA

2021.02.19 21:30

Po triuškinančio pralaimėjimo 62:86 Barselonos ekipai Kauno „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris pasigedo kovingumo. Eurolygos lyderė pademonstravo kietą gynybą, kuri neleido nei vienam žalgiriečiui surinkti dviženklio taškų skaičiaus. Trečiajame kėlinyje skendusią Kauno ekipą Schilleris bandė žadinti ir keiksmažodžių prisodrinta kalba, bet ir tai nepadėjo.

Lietuvos futbolo federacija sprendžia keblų klausimą. Vakar vykdomajame komitete buvo nuspręsta, kad artėjančiame A lygos sezone žais 10 komandų, bet licencijas gavo tik devynios. Išimties tvarka į aukščiausią lygą patekti nori Alytaus Dainava ir Jonava. Federacijos vadovai pripažįsta, kad abu klubai turi trūkumų. Dainava I lygoje užėmė tik šeštą vietą ir komandos suburta sudėtis nėra pajėgi kautis su A lygos klubais. Jonavos problemos dar tamsesnės. Pati futbolo federacija klubą yra nubaudusi už įtarimus sutartomis rungtynėmis. Jonavos ekipai paskirta bauda ir trijų žaidėjų diskvalifikacija, bet klubas yra pateikęs apeliaciją. Federacijai klausimų kelia ir naujasis treneris iš Serbijos Draganas Džurdževičius.

Motociklininkui Arūnui Gelažninkui lenktynės Dubajuje baigėsi ligoninėje. „International Baja“ ralyje lietuvis startavo sėkmingai ir rikiavosi penktas, bet skausmingai krito. Su varžovo pagalba Gelažninkas pasiekė finišą, bet iškart buvo išgabentas į ligoninę.