Stilius. Veronikos ir Vaidoto gyvenimo šokis, pilotavimą pristabdžiusi Lina ir Edgaro Bechterio skyrybų pamokos

Kartu jie pradėjo šokti prieš trylika metų. Kai Vaidotas ieškojo partnerės atstovauti Lietuvai, draugas pasiūlė pašokti su Veronika. Dėl to, kad ji miela. Tačiau kas vienam miela, kitam – priešingai, tad situacijų būta įvairių. Bet Veronika liko gyventi Lietuvoje, išmoko lietuvių kalbą ir ištekėjo už Vaidoto.

Lėktuvų pilotavimas – ne išskirtinė profesija ir moteris joje yra ne retenybė. Šiandien moterys pilotuoja įvairius lėktuvus. Tačiau „Boeing 737“ kabinoje jas retai išvysi. Lina Malakauskaite būtent ten ir dirbo. Pandemijos metu patyrusi savo profesijos trapumą ir dėl aviaciją ištikusios krizės, Lina patiria nuostabų permainų laiką.

Vieną dieną – meilė, kitą dieną jos jau nėra. Taip atsitiko ir aktoriui Edgarui Bechteriui. Šiomis dienomis teismas nutraukia Edgaro ir buvusios žmonos Modestos santuoką, kuri truko vos daugiau nei pustrečių metų. Likimas sutuoktinius suvedė filmavimo aikštelėje, o santuokos pradžioje Edgaras savo antrąją pusę įvardijo kaip bendrakeleivę. Tačiau net ir sudėtingu metu į nepasisekusią santuoką aktorius žvelgia kaip į prasmingą gyvenimo pamoką.

Ved. Violeta Baublienė.